Незамінна база: білі блузи й сорочки, які необхідні нам цієї весни

Продовжуємо наповнювати свій весняний гардероб базовими речами, з якими можна створити чимало різних варіацій луків. Раніше ми переглянули, які джинси та картаті сорочки запропонували у своїх колекціях українські бренди. Навесні ми зможемо поєднувати їх у повсякденних образах і цікаво доповнювати ними свої вечірні виходи. А які ще речі приходять на думку, коли ми говоримо про своєрідну класику в одязі? Безперечно, це білі блузи та сорочки. 

У 2024 році білий колір стане одним із найбільш трендових, і в колекціях світових брендів ми побачили його у різних варіаціях: на сукнях, класичних брюках, аксесуарах і, звісно ж, блузах. Останні у своїх лінійках презентували Dior, показавши вільні моделі з довгими рукавами; Patou, запропонувавши варіанти, прикрашені об’ємними бантами; і Dolce & Gabbana, доповнивши елементи рюшами. 

Dior SS`24

Dior SS`24

Loewe SS`24

Patou SS`24

Dolce & Gabbana

Українські бренди у весняно-літніх лінійках також не могли пропустити цю деталь гардероба. Шовкові моделі з об’ємними рукавами, укорочені, з рюшами або ж із вишитими серцями — обираємо блузу чи сорочку для будь-яких образів та особливих приводів. Ми зібрали для вас кілька варіантів цих речей, які вам неодмінно захочеться носити вже цієї весни. 

The Lace

Fashionista

Litkovska

Total White

Nazarelli

COOSH

SUPPORT by POUSTOVIT


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали