Речі з деніму від українських брендів, які ми носитимемо цієї весни

Універсальні елементи гардероба

Продовжуємо говорити про головні тренди наступного сезону, і, як ми вже визначили, чільне місце  серед них займатиме денім у будь-яких варіаціях. Світові бренди на показах нових колекцій демонстрували різні моделі джинсів, сорочок, жакетів, шортів і навіть аксесуарів, доповнюючи їх об’ємними деталями чи створюючи нові силуети й форми. 

Обирати baggy jeans чи варіанти кльош, із низькою посадкою чи, навпаки, ультрависокою, яка особливо приглянулася у цьому році дизайнерам, класичні без зайвих елементів чи прикрашені стразами, лелітками та вишивкою — вирішувати лише вам залежно від ваших вподобань і від того, які ж луки ви плануєте складати. А з джинсовими речами можна створити чимало цікавих образів — як звичайних на щодень у поєднанні з футболками, бомберами та кросівками, так і вечірніх з піджаками та туфлями-човниками.

Одяг із деніму — один із найуніверсальніших у нашому гардеробі, тому його неодмінно варто додати до свого модного арсеналу цієї весни. За джинсовим одягом можна звернутися до українських брендів, які презентували його у своїх нових колекціях. Тут і обтислі сукні міді від Must Have, і куртка з хутряним коміром від Ksenia Schnaider, і, звісно ж, різноманітні моделі джинсів базових кольорів від MATCH, minnim, Total White та інших. Окрім цього, звертаємо увагу на аксесуари з деніму, які стануть акцентною деталлю в кожному аутфіті. До прикладу, можна розбавити лук джинсовою сумкою від Aisenberg x ELLE.

Ksenia Schnaider

One by One

COOSH

Must Have

Total White

minnim

Aisenberg x ELLE

 Nuga

CHERESHNIVSKA

MATCH


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали