Які картаті сорочки від українських брендів варто додати до свого гардероба у 2024 році

Базова річ у нашій шафі

Окрім трендових речей, які можуть вийти з моди вже в наступному сезоні, наша шафа повинна бути наповнена позачасовим одягом, що буде актуальним завжди. Таке вбрання можна легко поєднувати між собою, створюючи щоразу різні стилізації. 

Як ми вже раніше визначили, речі з деніму, зокрема, джинси, займають чільне місце серед таких речей. Їх ми комбінуємо і в повсякденних образах, і у вечірніх. А як щодо верху? Тут ми можемо виділити й безліч базових лонгслівів, і светри, і топи, і жакети, які стануть незамінними у вашому гардеробі. Однак зараз звертаємо найбільшу увагу на ще один елемент — картату сорочку. Це універсальна річ, що прийшла до нас з епохи 90-х: образи з нею ми могли помічати на головних іконах стилю тих часів. Сорочку ми можемо додати до луків зі спортивним костюмом або поєднати її з тими самими джинсами. Безліч світових брендів у своїх весняно-літніх колекціях також показали кілька стилізацій із цією річчю: з джемперами та світшотами, топами й мішкуватими штанами чи брюками з таким же картатим принтом. 

Miu Miu SS24

Y Project

Loewe SS24

Versace SS24

Серед лінійок українських брендів також знаходимо чимало різних варіацій картатих сорочок — будь-яких кольорів і фасонів, щоб кожна знайшла модель, яку захоче додати до своїх аутфітів. Ми зібрали для вас кілька з них, щоб ви одразу мали змогу обрати ту, яку найбільше вподобаєте, й надихнутися модними комбінаціями.

Must Have

diadia

byMe

MY x MY

Balcony

The Lace

Cher`17

Flow

Jul


Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв з буряка


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали