Ці 5 речей ніколи не вийдуть з моди

Вічно служитимуть вам

З кожним роком модна індустрія стає дедалі більш усвідомленою: тренди на вінтаж, вторинне споживання, відмову від fast fashion (або принаймні зменшення її частки) вже привернули увагу багатьох дизайнерів, стилістів і фешіоніста. Тож усе частіше ми починаємо дивитися у сторону речей-інвестицій, які дійсно коштують дорожче, проте слугують значно довше завдяки своїй актуальності, універсальності та практичності. Ви легко можете уявити себе в цьому одязі або аксесуарі через два, п’ять або навіть десять років, а її вартість на ринку ресейлу зростає.

Раніше ми вже розповідали про 5 критеріїв, за якими можна розпізнати вдалу інвестицію у ваш гардероб, а сьогодні пропонуємо вам перейти до прикладів і розглянути 5 речей, які ніколи не вийдуть із моди.

Сумка Hermès Kelly

Сумка Hermès Kelly

Звісно, це одна з найдорожчих, однак водночас і найбажаніших сумок у світі, яка стала шалено популярною через таємничу атмосферу, якою оповита, обмеженість доступу та неможливість підробки. Її вартість на ринку ресейлу сягає, а часом і перевищує 10 тисяч євро. Детальніше про Hermès Kelly та інші сумки-ікони для ELLE.UA розповів стиліст і fashion-колумніст Єгор Воронкін

Годинник

Годинник

Palm Angels

Так, годинник — це, безумовно, річ «поза часом». Аксесуар, що пройшов крізь віки й, хоча й зазнав значних змін у дизайні, залишився фаворитом багатьох фешіоніста. У нього сміливо можна інвестувати великі суми, адже у деяких родинах годинники навіть передають у спадок.

Двобортне пальто

Двобортне пальто

Max Mara

Класика будь-якого гардероба, що пройшла довгий шлях від обов’язкової складової військово-морської форми, що мала захищати бійців від вітру та холоду на палубі до свого сучасного варіанту. Зберігши свою зігріваючи функцію та здобувши стильне оформлення у процесі змін, двобортне пальто стало незамінною частиною гардероба, що відповідає визначенню «річ-інвестиція» за всіма параметрами.

Шкіряна куртка

Шкіряна куртка

Acne Studios

Речі зі шкіри, звісно, якщо йдеться про якісний матеріал, славляться своєю довговічністю. Їх можна носити не лише з сезону в сезон, а й із року в рік.

Туфлі-човники

Туфлі-човники

Prada

Добірка вічно актуальних речей не може бути повною, якщо не згадати в ній про взуття, а саме — про туфлі-човники. Адже це той предмет, який ми часто використовуємо у своїх аутфітах, який має класичну форму, що завжди буде з нами, і який вже перевірені часом.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали