Як зрозуміти, що річ ніколи не вийде з моди

Ваш «вічний» гардероб

Турбота про екологію або власний гаманець, бажання скласти базовий гардероб, який буде актуальний протягом наступних 5 чи навіть 15 років, підштовхують нас шукати речі та аксесуари поза часом. Спершу може здатися, що таких виробів не існує, адже мода занадто примхлива й мінлива для такого: ще вчора ми зараховували легінси до антитрендів, а вже сьогодні вони повертаються. Однак це не так — на шляху розвитку fashion-індустрії виокремилися речі, які не підкорюється трендам.

Ми зібрали поради, які допоможуть вам зрозуміти, що певна річ ніколи не вийде з моди.

Перевірено часом

Chanel

Chanel

Існують елементи гардеробу, які мають власну історію та вже пройшли перевірку часом. Мова йде не лише про конкретний виріб, як-от сумку Hermès Kelly, а й про модель загалом, наприклад твідові жакети, лідером серед яких звісно є Chanel.

Твідові жакети бренду, що були виготовлені в 2000-х чи навіть 90-х роках, не втрачають своєї актуальності й до сьогодні.

Функціональність речі

Cos

Cos

Досвід показує, що «виживають» лише найбільш практичні тренди — з часом вони переходять у категорію вічної класики, що має бути в гардеробі в кожної. Одним із таких показників є функціональність речі: як і з чим вона працює.

Свій статус вже давно довела oversize сорочка. Варіантів її стилізації існує безліч: із джинсами (заправлена або виправлена), спідницею, брючним костюмом, як додатковий шар поверх лонгсліва, футболки або іншої сорочки, з шортами або навіть поверх купальника на пляжі.

Класичний силует та базові кольори

Saint Laurent

Saint Laurent

Цей пункт не є правилом, проте зазвичай саме речі класичного силуету та базового кольору служать своєму власнику найдовше. Головне — вони зрозумілі та з усім поєднуються, тож ви легко зможете уявити себе в них через 5 років.

Яскравий приклад — класичне двобортне пальто — річ, у яку сміливо можна «інвестувати» свої кошти, адже ви носитимете її роками.

Витвір мистецтва

Simone Rocha

Simone Rocha

Спершу може здатися, що цей пункт повністю суперечить усім попереднім, однак це просто окрема категорія речей поза часом і модою — витвори мистецтва. Їхня цінність полягає саме в ефекті, який справляють картини чи скульптури в музеях.

Це може бути пальто, спідниця, топ, взуття або сумка, які, звісно, ви навряд чи зможете одягати на щодень, проте варто пам’ятати, що це не просто одяг чи аксесуар — а справжній арт-об’єкт.

Якість

Hermès

Hermès

Останній, проте не за важливістю, пункт: річ, яка ніколи не вийде з моди, — це якісна річ. Лише так вона слугуватиме роками, не втрачаючи свій вигляд. Тож якщо ви хочете, щоб одяг чи аксесуари були вигідною інвестицією у ваш гардероб, звертайте увагу на матеріали та фурнітуру.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали