Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

5 мастхевів з колекцій українських брендів

Дорогу літу

Ніколи не пізно оновити свій гардероб та додати в нього декілька актуальних предметів одягу. Задля цього в українських брендів знайдеться маса варіантів як для поціновувачів елегантної класики, так і для прихильників спортивного стилю. Особливу увагу в цьому сезоні локальні дизайнери приділяють комфорту та яскравим відтінкам. Життєрадісні кольори в поєднанні зі зручними фасонами нагадують нам про безтурботність, радість і легкість, якими має бути наповнена літня пора.  Аби ви не розгубилися при виборі нового літнього образу, пропонуємо 5 мастхевів, без яких точно не обійтися.

Більше кольору

Улітку бажання додати до свого гардероба якнайбільше яскравих кольорів лише зростає. Безліч барв, якими прикрашає себе природа у цей період, немовби натякає на урізноманітнення палітри образів. Дизайнери радять зробити ставку на зелений, помаранчевий та рожевий кольори. Вигідною інвестицією на літо стануть комплекти, що поєднують у собі топи, зручні спідниці чи штани.

J’amemme x Have A Rest

SAYYA

Ever and Ever

Річ із мотивувальним написом

Усім нам інколи не вистачає мотивації. І що може бути ліпшим нагадуванням про віру в краще, ніж підбадьорливий напис. Українські бренди розуміють, наскільки кожен з нас потребує підтримки, тому випускають речі зі словами, які наповнюють життя надією.

Latona

ROXOLANA х MustHave

Незмінна класика

Елегантний сірий костюм, базова трикотажна сукня чорного кольору чи комплект із білої сорочки і штанів — усі ці речі незамінні у базовому гардеробі кожної модниці. Такі елементи зможуть стати у пригоді не лише влітку, а й восени завдяки своїй практичності.  

Kulakovsky

IPANTS

BLAST OUT

BLAST OUT

Українські мотиви

Мабуть, у кожного другого українця вже з’явилася хоча б одна річ у кольорах державного прапора чи з написом, що пов’язаний з Україною. Так це чи ні, а ще одна стильна і патріотична річ не завадить — чи то підвіска з українським гербом, чи вишиванка.

J’amemme x Have A Rest

Kulakovsky

Gaptuvalnya

INTERTOP х Leo Burnett Ukraine

Розслабленість у всьому

За останні декілька місяців комфорт став однією з найважливіших потреб. Українські дизайнери підхопили побажання і потреби аудиторії та створили безліч варіантів розслаблених костюмів у піжамному стилі чи вільних суконь з натуральних тканин.

O(FourFour)

Kulakovsky

BLAST OUT

Ever and Ever


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали