Як знову полюбити свій гардероб, якщо всі речі набридли

4 кроки назустріч своєму стилю

Здається, якби ми могли оновлювати гардероб так часто, як хотіли, то питання «що одягти?» ніколи не поставало б. Однак, на щастя, ми не можемо цього робити — це було б надто безвідповідально та неекологічно, а проблема «нічого вдягнути» насправді вирішується значно простіше, ніж ви думаєте. Для того щоб із сезону в сезон складати стильні образи з уже наявних речей, часом потрібно освіжити погляд, а не вміст шафи.

Сьогодні ми з вами спробуємо розібратися, як знову полюбити свій гардероб, якщо всі речі набридли.

Влаштуйте розбір гардероба

Часом ми навіть не знаємо, що насправді в нас є, тому будь-яка взаємодія з одягом має починатися саме з розбору гардероба. У процесі можете провести цікавий експеримент: не зазираючи до шафи, запишіть всі свої речі, які зможете згадати, а потім звірте з її фактичним вмістом. Завдяки цьому методу ви зможете визначити, що ви любите й активно носите, а що, можливо, не так вам і потрібно.

Пограйте у стиліста

Виділіть собі день і спробуйте скласти декілька образів із кожним елементом вашого гардероба. Експериментуйте з фактурами, матеріалами, кольорами, силуетами і формами, а луки, які вам подобаються, — фотографуйте.

Так ви зможете з’ясувати, що, наприклад, кардиган, який ви зазвичай одягали в офіс зі штанами прямого крою, можна поєднувати з яскравою сукнею у білизняному стилі, котру востаннє ви одягали рік тому, і високими чоботами.

Допомога зали

Не бійтеся звертатися по допомогу до професійного стиліста або іншої людини, чиєму смаку ви довіряєте. Часом саме такий погляд зі сторони здатен кардинально змінити ситуацію та відкрити вам ті аспекти проблеми, про які ви ніколи раніше не думали.

Важливість аксесуарів

Спробуйте сфокусуватися на аксесуарах: сумках, капелюхах, сонцезахисних окулярах, прикрасах тощо. Вони можуть здатися вам зовсім дрібною, малопомітною деталлю, однак насправді саме такого маленького штриха може не вистачати вашому ідеальному образу.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали