Найкрасивіші колекції сезону весна-літо — 2024, представлені на Тижні моди у Парижі

Французький погляд на головні тренди наступного теплого сезону

Тиждень моди у Парижі, який тривав з 25 вересня по 3 жовтня, завершився. В рамках модного дійства, до якого була прикута увага всіх фешіоніста світу, ми побачили яскраві колекції весна-літо — 2024 від головних гігантів модної індустрії, серед яких Chanel, Dior, Louis Vuitton, Saint Laurent і не тільки.

Чим дивували головні гравці світової моди? Dior відкрили Тиждень моди у Парижі стилістичним дослідженням жіночності та гучним висловлюванням проти сексизму, проілюстрованим весняно-літнім гардеробом вільного крою, Chanel презентували колекцію, натхнену сонячними садами вілли Noailles, побудованої архітектором Робертом Малле-Стівенсом для меценатів Шарля і Марі-Лор де Ноай між 1923 і 1927 роками, Saint Laurent надихався жінками-авіаторками та їхньою динамічністю, а Louis Vuitton повернувся до теми подорожей, що лежить в основі спадщини модного дому.

Які шоу в рамках Паризького тижня моди привернули найбільшу увагу модників з усього світу? В нашій добірці — найкрасивіші колекції, які варто взяти до уваги, готуючись до теплого сезону 2024-го.

Chanel

Dior

Saint Laurent

Louis Vuitton

Miu Miu

The Row

Courreges

Balmain

Dries Van Noten

Chloe

Givenchy

Coperni

Hermès

Zimmermann

 

 


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали