Кишені, шкіряні рукавиці та приталені силуети: епоха жінок-авіаторок у новій колекції Saint Laurent

Розкіш і чуттєвість у кожній деталі

Паризький тиждень моди триває, і ми продовжуємо оглядати колекції весна-літо — 2024 світових брендів. Другий день показів відзначився шоу Saint Laurent: моделі у розкішних вбраннях, створених дизайнером Ентоні Ваккарелло, крокували мармуровою сценою на тлі Ейфелевої вежі. Сидячи біля подіуму, за дійством спостерігали друзі бренду: Кейт Мосс, Демі Мур, Зої Кравіц, Гейлі Бібер та Остін Батлер.

Saint Laurent

Як повідомляє видання HYPEBEAST, на створення нової колекції Ентоні Ваккарелло надихнули жінки-авіаторки, їхні здібності та динамічність. Зіркою сезону весна-літо — 2024 у Saint Laurent стали комбінезони, які поєднали у собі маскулінність великих кишень на стегнах і грудях та жіночність приталених силуетів. Образи доповнювали шкіряні рукавиці з масивними браслетами поверх — стайлінговий прийом, який не втрачає своєї актуальності вже декілька сезонів.

Серед уже знайомих нам трендів Ваккарелло представив також спідниці та сукні довжиною до коліна — актуальні вже сьогодні, тож радимо позичити у Saint Laurent ідеї стилізації. Як і комбінезони, дизайнер супроводив їх ременями.

Контрастність колекції підкреслюють прозорі лонгсліви й топи, які поєднується зі штанами карго та капорами, а також масивними браслетами. Ніжну сторону лінійки представляли також сукні максі.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали