КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН - ВІДЧУЙ СЕБЕ...

DOMIO PUBLISHING — НОВЫЙ ИЗДАТЕЛЬ ЖУРНАЛОВ ELLE...

ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА ПРИНЦА: 5 РЕАЛЬНИХ ІСТОРІЙ...

Made in Ukraine: 5 українських брендів сумок, на які варто звернути увагу

Купуємо українське

У жіночому гардеробі багато сумок не буває. Нам потрібна «помічниця» на всі випадки життя: будь то робота, світська вечірка, побачення чи кава з подругами. Знаємо, що мережа спокушає вас на покупку дорогої брендової моделі, як у відомих інфлуенсерів. Та насправді й українські бренди створюють не менш красиві та якісні варіанти, а головне — оригінальні. Тож хочемо розповісти більше про ТОП-5 вітчизняних брендів сумок, на які варто звернути увагу.

Kachorovska Atelier

Бренд було засновано дизайнером Аліною Качаровською у 2015 році. Kachorovska Atelier пропонує своїм клієнтам стриманий, класичний і самодостатній дизайн сумок із якісною фурнітурою і натуральних матеріалах. Сумки можна замовляти онлайн або завітати у магазини Kachorovska. У просторі магазину також працює Kachorovska Cafe, де можна зустрітися з друзями, познайомитися із творчими людьми або відпочити після шопінгу.

Lona Prist

Бренд заснувала дизайнерка Альона Пріст у 2018 році. Вона надихалася авангардом та конструктивізмом, щоб створити не просто сумки, а елементи мистецтва. Для дизайну використовується виключно італійська шкіра. Сумки створюються вручну у київській майстерні. Аксесуари мають мінімалістичний дизайн, тож пасуватимуть до будь-якого образу.

Bagllet

Спершу бренд став популярний завдяки шкіряним рюкзакам. Вони мають ідеальну форму і є дуже вмісткими. У них можна покласти і ноутбук, і косметичку, і форму на тренування. Згодом у Bagllet почали створювати сумки й гаманці. Для дизайну виробів майстри використовують італійську матову шкіру, яка не боїться подряпин і вважається вінтажною.

Woolberry

Український бренд створює сумки й аксесуари з натурального войлоку. Завдяки приємній текстурі такі речі дарують гарний настрій і зігрівають навіть у найпохмурішу погоду. До того ж сумки добре тримають форму і є вмісткими. Також вражає кольорова палітра виробів: ви точно знайдете колір, який вам до вподоби. 

Raw Flaw

Бренд створює унікальні сумки з екологічного паперу, який можна прати. Коли світ особливо задумується над темою свідомого споживання і стійкої моди, такі речі варто брати на замітку. Із таким аксесуаром ви зможете заявити про своє ставлення до природи.

Текст: Дарья Андрийчук

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Як знімати супервідео на смартфон - відчуй себе справжнім режисером!

Искусство быть инфлюэнсером

Как улучшить качество тренировок (и фигуру)

«Организм устроен так, что с 21 года мы должны рожать», — акушер-гинеколог Людмила Шупенюк