РАЙ НА ЗЕМЛЕ: 5 ПРИЧИН ПОСЕТИТЬ НОВЫЙ ЭКО-КУРОРТ...

КАК ПОДГОТОВИТЬ КОЖУ РУК И НОГ К СЕЗОНУ БОСОНОЖЕК...

ТРЕНДИ СТВОРЮЄТЕ ВИ: ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩИЙ...

ПЛЕТЕНІ КОШИКИ, ВАЗИ У ФОРМІ ЗАЙЦЯ ТА ХЛІБНІ...

КАКИЕ ПРАВА У ЖЕНЩИНЫ ПРИ РАЗВОДЕ И КАК ИХ...

5 українських екобрендів, які заслуговують вашої довіри

Обираємо українське!

Мода — одна з індустрій, яка найбільше забруднює навколишнє середовище. З кожним роком світ все більше замислюється над тим, якою ми залишимо планету для майбутніх поколінь, як уникнути глобального потепління та залишити природу здоровою і чистою.

Так, модні бренди намагаються стати більш стійкими та екологічними. Нині немає нічого дивного в тому, щоб носити ще бабусин шкіряний плащ, мамину косуху чи джинси із 80-х. Навпаки — за таку усвідомленість вас похвалять!

Не стоять осторонь й українські дизайнери. На ринку з’являється все більше брендів, які чесно можна назвати екологічними. Джинси у стилі печворк, шуби із конопляного полотна та сережки із CD-дисків… Ми зібрали свою п’ятірку українських екобрендів, на які варто звернути увагу кожному.

Ksenia Schnaider 

Бренд був заснований Антоном та Ксенією Шнайдер у 2011 році. Сьогодні він є всесвітньо відомим. Джинси та інші речі із деніму залюбки носять такі світові селебріті, як Белла і Джіджі Хадад, Дуа Ліпа. У Ksenia Schnaider ш’ють одяг зі спортивних костюмів, екологічних тканин та деніму.

Raw Flaw

Паперові сумки бренду вважаються не лише екологічними, а й веганськими. Вони відповідають усім стандартам стійкого виробництва. І якщо вони, на перший погляд, здаються вам неякісними і ненадійними, поспішаємо розвіяти сумніви. Матеріал для виготовлення аксесуарів — веганський папір, який можна мити, прати і переробляти. Бренд представляє шопери різних розмірів, сумки для ланчів та інші модні аксесуари.

 

Avoska

Авоськи стали популярними кілька років тому і не втрачають своєї популярності. Бавовняні сумки цього українського бренду витримують до 16 кілограмів, тож їх спокійно можна брати не лише на щодень і пляж, а й у супермаркет. Погодьтеся, це краще і красивіше — носити свіжі овочі та фрукти у такій сумці, ніж пакеті, який негативно впливає на навколишнє середовище.

Devohome

Хоча одяг, виготовлений із коноплі, опинився на піку актуальності у світі лише зараз, в Україні полотно із цієї рослини виготовляли з давніх-давен. Зараз із коноплі роблять сумки, скатертини, пледи, матраци, постільну білизну й одяг. До прикладу, український бренд Devohome відомий своїми екошубами з конопляного хутра. Тут також знайдуться піджаки та кеди із цієї рослини. До речі, конопляне волокно гіпоалергенне і набагато краще всмоктує вологу, ніж бавовна.

Re-beau

Це ще один бренд, який практикує ресайклінг (перетворення старих речей у нові, — прим. автора). Його творці виготовляють значки та сережки зі старих CD-дисків. Таким чином, дизайнери дають друге життя нікому непотрібному пластику. Адже в іншому разі його би просто викинули на смітник.

Текст: Дарья Андрийчук

Рай на земле: 5 причин посетить новый эко-курорт на Сейшелах в этом году

Как подготовить кожу рук и ног к сезону босоножек и открытых платьев

Тренди створюєте ви: обирайте найкращий beauty-товар на Watsons HWB Awards 2020

Киш с грибами и шпинатом: простой рецепт

10 самых модных цветовых сочетаний в одежде весной 2021

Какие женские профессии мужчины считают самыми сексуальными?