Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

adidas відкриває нові можливості для жінок у спорті у рамках кампанії Impossible is Nothing

adidas починає наступний розділ кампанії Impossible is Nothing і презентує нові моделі, що змінюють звичне уявлення про спортивний одяг

Колекція спортивних бра adidas створена спільно з провідними жінками-спортсменками, а також за участю команди вчених, які вивчили вплив правильної підтримки грудей на здоров`я та результати у спорті. Згідно з дослідженням adidas і Портсмутського університету, неправильно підібрані бра здатні викликати розтягнення шкіри, а також зміщення грудей під час інтенсивних фізичних навантажень. Бра будуть представлені в трьох основних лініях: STUDIO – для тренувань легкої та середньої інтенсивності, TRAIN – для занять середньої інтенсивності, а також RUN – для кардіотренувань та бігу.

adidas

Моделі виконані з дихаючого матеріалу із технологією AEROREADY. Спеціальна конструкція дозволяє регулювати посадку, рівномірно розподіляючи навантаження, а гладкі внутрішні шви запобігають натирання.

Адідас

Героїнями локальної кампанії стали каратистка Анжеліка Терлюга, гребінка-каноїстка Людмила Лузан та фехтувальниця на візку Наталія Морквіч.

До нової колекції adidas увійшли силуети спортивних бра, що дозволяють підібрати модель залежно від індивідуальних потреб та типів навантаження. Три основні лінії:

● Бра COREFLOW LUXE STUDIO для тренувань легкої та середньої інтенсивності

Безшовний силует натхненний одягом для занять балетом та виготовлений з еластичного матеріалу adidas adisoft. Модель створює підтримку, повторюючи вигини тіла, і не утрудняє рухів. Бра STUDIO чудово підійде для таких тренувань, як йога чи пілатес.

● Бра POWERIMPACT LUXE TRAINING для тренувань середньої інтенсивності

Модель TRAINING забезпечує ще більшу підтримку грудей завдяки високому вирізу та знімній вставці, яка регулює обхват виробу. Силует виконаний з гладкого еластичного матеріалу adidas adiflex із сітчастими вставками. Безшовні краї дозволяють знизити ризик подразнення шкіри.

● Бра IMPACT LUXE RUN для високоінтенсивних тренувань

Силует розроблений спеціально для кардіотренувань та бігу. Спеціальна конструкція дозволяє регулювати посадку, рівномірно розподіляючи навантаження, а гладкі внутрішні шви запобігають натирання. Новий дихаючий матеріал adiform з технологією AEROREADY дарує легкість та відводить вологу, зберігаючи відчуття комфорту та сухості.

Колекція спортивних бра вже доступна в магазинах adidas та на сайті adidas.ua .


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали