Закохані Тімоті Шаламе і Кайлі Дженнер не приховували почуттів на «Золотому глобусі — 2024» (відео)

Пара вечора!

Хоча «Золотий глобус» часто називають репетицією перед «Оскаром», значущість цієї нагороди в кіноіндустрії не менша. Про що свідчить 200-відсоткова явка зірок на червоному хіднику. Щороку з величезним інтересом ми спостерігаємо не тільки за тим, кому дісталася заповітна статуетка в тій чи іншій номінації, а й хто яке вбрання обрав та хто з ким (і як) прийшов. На кінопремії «Золотий глобус — 2024» справжній вау-ефект викликала поява актора Тімоті Шаламе та інфлюенсерки й бізнеследі Кайлі Дженнер. На хіднику перед фотографами Шаламе позував один, проте вже в залі пара не стримувала почуттів. На те, що кадри з їхньої приватної розмови кілька разів транслювалися на широких екранах, закохані, здається, не зважали. Ба більше, вони ніжно трималися за руки, ніжно посміхалися одне до одного і навіть поцілувалися на камеру.

Що це, як не кохання? Приз у номінації «найзворушливіша пара вечора» (яку ми щойно самі придумали) точно дістається цим двом!

Нагадаємо, чутки про роман Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе, які познайомилися на модному шоу Jean-Paul Gaultier у січні, з’явилися у квітні 2023 року — тоді зірок помітили на вечірці у Лос-Анджелесі. Перший спільний вихід пара здійснила у вересні — під час концерту Бейонсе в місті Інглвуд.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали