Інсайдери поділились подробицями роману Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе

Нова зіркова пара

Роман Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе, яких їхні прихильники називають зірками з двох різних галактик, здивував усіх. Проте, як стверджують інсайдери, модель та актор, попри ошелешені коментарі публіки, продовжують проводити час разом — щоправда, за словами анонімних джерел, поки їхні стосунки не перейшли на серйозний рівень.

«Наразі у них вільні стосунки. Нічого серйозного, просто Кайлі подобається зависати з Тімоті та спостерігати, куди це призведе. Це дуже цікаво для неї, оскільки вона відчуває, що це дуже відрізняється від її минулих стосунків. Це щось нове та захопливе для Кайлі, вона отримує задоволення», — розповів інсайдер виданню Entertainment Tonight.

Попри очікування прихильників, які були впевнені, що модель з’явиться з новим бойфрендом на фестивалі Coachella, цього так і не сталося.

«Кайлі не хотілося оприлюднювати інформацію про стосунки з Тімоті у минулі вихідні на Coachella. Вона просто хотіла розслабитися та повеселитися з друзями», — зазначив знайомий зірки.

Нагадаємо, чутки про роман Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе з’явилися на початку місяця — тоді зірок помітили на вечірці у Лос-Анджелесі. Залишили вони її також разом. У січні цього року Дженнер розійшлась з батьком двох своїх дітей, репером Тревісом Скоттом. Шаламе також має на своєму рахунку декілька гучних романів: з Лілі-Роуз Депп, Лурдес Леон та Ейсою Гонсалес.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали