«Золотий глобус — 2024»: стали відомі переможці престижної кінопремії

Найкращі фільми та серіали

У Лос-Анджелесі відбулася 81-ша церемонія премії «Золотий глобус». Найвідоміші голлівудські зірки зібралися в готелі Beverly Hilton — їхні найкращі образи з червоної доріжки ми підготували в окремій добірці. Ведучим заходу став американський комік Джо Кой. 

Цьогоріч переможців оголошували у 27 категоріях. До традиційного списку додали дві номінації: «Найкраща робота в жанрі стендап-комедії на телебаченні» та «За кінематографічні та касові досягнення». Якби існував приз за найзворушливішу пару вечора, його б отримали Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе.

Фільм «Барбі» та серіал «Спадкоємці» претендували на найбільшу кількість нагород — цьогоріч вони мали по 9 номінацій. З лідерами конкурувала кінострічка «Оппенгеймер» та телесеріали «Ведмідь» і «Вбивства в одній будівлі».

Переможці премії «Золотий глобус — 2024»

Найкращий драматичний фільм: «Оппенгеймер»

Найкращий комедійний фільм чи мюзикл: «Бідолахи»

Найкращий фільм іноземною мовою: «Анатомія падіння»

Найкращий анімаційний фільм: «Як ти живеш?»

Найкращий режисер: Крістофер Нолан («Оппенгеймер»)

Найкращий сценарій: «Анатомія падіння» (Жюстін Тріє, Артур Харарі)

Найкращий актор драматичного фільму: Кілліан Мерфі («Оппенгеймер»)

Найкраща акторка драматичного фільму: Лілі Гледстоун («Вбивці квіткової повні»)

Найкращий актор у комедійному фільмі чи мюзиклі: Пол Джаматті («Залишені»)

Найкраща акторка в комедійному фільмі чи мюзиклі: Емма Стоун («Бідолахи»)

Емма Стоун

Найкращий актор другого плану: Роберт Дауні-молодший («Оппенгеймер»)

Найкраща акторка другого плану: Давайн Джой Рендольф («Залишені»)

Найкраща музика: Людвіг Ґоранссон («Оппенгеймер»)

Найкраща пісня: What Was I Made For? Біллі Айліш («Барбі»)

Найкращий драматичний серіал: «Спадкоємці»

Найкращий мінісеріал, серіал-антологія або фільм для телебачення: «Сварка»

Найкращий мюзикл або комедія: «Ведмідь»

Джеремі Аллен Вайт

Найкращий актор у драматичному серіалі: Кіран Калкін («Спадкоємці»)

Найкраща акторка в драматичному серіалі: Сара Снук («Спадкоємці»)

Найкращий актор мінісеріалу, серіалу-антології або фільму для телебачення: Стівен Йон («Сварка»)

Найкраща акторка мінісеріалу, серіалу-антології або фільму для телебачення: Алі Вонг («Сварка»)

Найкращий актор другого плану в серіалі: Метью Макфейден  («Спадкоємці»)

Найкраща акторка другого плану в серіалі: Елізабет Дебікі («Корона»)

Елізабет Дебікі

Найкращий актор у телевізійному серіалі в жанрі мюзикл або комедія: Джеремі Аллен Вайт («Ведмідь»)

Найкраща акторка в телевізійному серіалі в жанрі мюзикл або комедія: Айо Едебірі («Ведмідь»)

Найкраща робота в жанрі стендап-комедії на телебаченні: Рікі Джервейс («Рікі Джервейс: Армагеддон»)

За кінематографічні та касові досягнення: «Барбі»


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Життєрадісний весняний манікюр для всіх, хто відчуває апатію: 15...


Etnodim присвятив вишиванки країнам, які допомагають Україні...


Читайте також
Популярні матеріали