Як це було: благодійний Garage Sale vol.3.0 у Fairmont Grand Hotel Kyiv

Метою усіх доброчинних івентів готелю є збір грошей на потреби українців, які особливо постраждали під час війни

Травень хоч і гойдав нас на емоційних гойдалках, проте не відбив два основних бажання кожного українця — жити життя і донатити, а отже, невпинно наближати нашу перемогу. Саме заради цього 13 травня в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся вже третій благодійний Garage Sale українських модних брендів.

На доброчинному розпродажі можна було придбати одяг, взуття, прикраси та аксесуари від добре знаних українських дизайнерів та виробників, так і від новачків fashion-індустрії. Серед учасників — 02.02, ALI SAULIDI, AURA JEWELS, be:POSH, CHOICE OF 2, DAMN JEWELRY, EROMIN STORE, 1991 ETHNO STUDIO, GASANOVA, GRIE, GUDU, HELENA ROMANOVA, HUMENYUK, IDoL, J’AMEMME, LITKOVSKA, MATIQUE, MON.DAY ATELIER, NESAMOVYTO, OLIZ, ROOMMATE, SAYYA, SUPPORT BY POUSTOVIT, WOMÁN JEWELRY, НА ОЧІ.

Окрім цього, відвідувачі мали можливість зіграти в аерохокей, придбати раритетні платівки на музичному корнері від PLAY VINYL та підняти собі настрій, захопивши з собою надзвичайні весняні букети на стенді від FLOWERPOT.

Особливий настрій івенту створювали DJ-setи від DJ Mishukov та Egoist. Головним партнером заходу традиційно стала студія чистки OSCAR Dry Clean Studio.

Третій Garage Sale став продовженням серії благодійних культурно-мистецьких заходів Fairmont Grand Hotel Kyiv, започаткованих минулого року з початком повномасштабного вторгнення. Цього разу усі зібрані кошти будуть спрямовані до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» на закупівлю медикаментів для військових.

Відвідали подію Ольга Сумська, Олексій Суханов, Олена Шоптенко, Нікіта Добринін, Діана Глостер та інші.


Реклама

Популярні матеріали

Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Душа народу: особливості етносу в назвах українських сіл


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали