25 ИЮНЯ ВСТРЕТИМСЯ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ...

ЧЕМ НА САМОМ ДЕЛЕ ПИТАЮТСЯ МОДЕЛИ

КОХАННЯ ЯК БІЙ: «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» ВИПУСТИЛИ НОВИЙ...

СОВСЕМ КРОХА: ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ ПОДЕЛИЛАСЬ СВОИМ...

СКОЛЬКО СТОИТ ПРИЧЕСКА МЕЛАНИИ ТРАМП И КАК ЕЕ...

«Я роблю помилки, і Меланія їх теж робить», - Ерве П’єр про стиль першої леді США 

Стиліст Меланії Трамп розповів, як обирає для неї сукні

Ще до того як Дональд Трамп став президентом США, чимало дизайнерів виступили із протестом, що не будуть вдягати Меланію якщо та стане першою леді. Тому чи не найбільшою інтригою інаугурації стала сукня, у якій Меланія мала з’явитися.

Як виявилося, стилістом дружини Трампа став відомий дизайнер Ерве П’єр, колишній креативний директор бренду Carolina Herrera. Як йому працюється з першою леді США він розповів в інтерв’ю The New York Times.  

«Вперше я зустрівся з нею 3 січня. Вона вказала на кілька ключових моментів. Їй не хотілося пишних суконь, вона схилялася до більш легкого варіанту, кольору айворі або ванілі».

На питання про те, чи не боїться Ерве П’єр критики за співпрацю з дружиною скандального американського президента, дизайнер відповідає так:

«Краса нашої країни - в демократії. Деякі люди хочуть одягати певних людей, а деякі не хочуть. Я хочу. Можна не думати про політику, можна сконцентруватися на творчості. Дуже цікаво, як твою творчість в результаті сприймуть.

У мене не завжди все виходить, я роблю помилки. І Меланія їх робить.

Нема книги "Як стати ідеальною першою леді". Ви вчитеся на місці».

Ерве П’єр підбирає нові вбрання для Меланії Трамп в різних місцях, зокрема в Bergdorf, Saks, Michael Kors, Dior. Коли він обирає одяг для першої леді США, обов’язково перевіряє чи не з’являвся хто уже у цій самій сукні. Адже не можна допустити, щоб дружина президента опинилась у якійсь «битві образів».

Як відомо, раніше Ерве П’єр створював образи для Мішель Обами, Хілларі Клінтон та Лора Буш.
 

Мелания Трамп продолжает бойкотировать американских дизайнеров

«Это была огромная ошибка», – отец Меган Маркл рассказал о сделке с папарацци

Чем на самом деле питаются модели

Загрузка...