ПРАЗДНИК В ГОРАХ: СОСТАВЬТЕ НОВОГОДНИЙ МАРШРУТ...

БЕРЕМЕННАЯ МЕГАН МАРКЛ ВРУЧИЛА НАГРАДУ...

КОРОЛЕВСКИЙ ЮМОР: КАК ПРИНЦ УИЛЬЯМ ПУБЛИЧНО...

«ВСЕ, ЧЕГО Я ХОЧУ, ЧТОБЫ ТЫ МНОЙ ГОРДИЛСЯ....

«МИСС МИРА-2018»: НАЗВАНА САМАЯ КРАСИВАЯ...

Хто з дизайнерів хоче та не хоче одягати Меланію Трамп?

Неочікувані відповіді митців моди 
 

Фото: gettyimages, instagram

Починаючи з Джекі Кеннеді та закінчуючи Мішель Обама, перші леді Сполучених Штатів Америки неминуче ставали іконами стилю. Саме вони диктують, що носитимуть звичайні американки по всій країні. Наприклад, Мішель Обама надавала перевагу незалежним американським дизайнерам. Хоча, нерідко її можна було побачити і у сукнях всесвітньовідомих брендів. А оскільки уже досить скоро до повноважень першої леді заступить Меланія Трамп – усім цікаво, на що зробить ставку вона та яким брендам надаватиме перевагу. Щоправда, чимало відомих модних дизайнерів уже відмовились від надання послуг новоспеченій господині Білого дому.  

Стефано Габбана: не проти вбирати Меланію у свої сукні

Саме у вбранні Dolce & Gabbana новоспечена перша леді зустріла Новий 2017 рік. Більш того, Стефано Габбана настільки зрадів цьому, що опублікував фото Меланії у цій сукні на своїй сторінці в Instagram, подякувавши їй за такий вибір. Відповідно, можна зробити висновок, що ми ще неодноразово бачитимемо Меланію у вбраннях італійського модного дому. 

Том Форд: проти

В одному з інтерв’ю дизайнер зізнався, що кілька років тому його просили одягати Меланію, втім він відмовився оскільки не вважає її своєю клієнткою. Більш того, він не став би одягати і Гілларі Клінтон, хоча і підтримував саме її на президентських виборах. За словами Форда, одяг його бренду занадто дорогий для перших леді, хоча ціни на його вбрання не штучно встановлені, а дійсно коштують рівно стільки, скільки потрібно для його виготовлення. 

Кароліна Еррера: за

«Я думаю, що за два-три місяці усі наслідуватимуть першу леді, і намагатимуться виглядати як вона. Це ж мода, а Меланія представлятиме Сполучені Штати в усьому світі», - сказала дизайнерка в інтерв’ю Business of Fashion.

Марк Джейкобс: проти

«У мене немає жодного бажання одягати Меланію Трамп. Я волів би витратити більше енергії на допомогу тим, кому завдасть шкоди Дональд Трамп і його команда» - в інтерв’ю WWD.

Умберто Леон, Kenzo: проти

Дизайнер написав на своїй сторінці у Facebook, що ніхто не повинен з нею працювати. Більш того, якщо Меланія купуватиме одяг бренду, потрібно висловитися на загал, що ви цього не підтримуєте. 

Томі Хілфігер: за

В одному з інтерв’ю, він сказав, що вважає Меланію гарною жінкою, і на його думку, будь-який дизайнер мусить бути гордим, якщо вона забажає одягти його сукню. Крім цього, Хілфігер закликав не робити з моди політику. Адже свого часу усі були щасливі одягати Мішель Обаму, а тепер настав час Меланії Трамп. 

Вера Вонг: за

Дизайнерка зізналася, що ніхто з представників Трампа не зв’язувався з нею. Утім, Вонг вважає, що Меланія мусить підтримувати американські бренди, як до цього робили усі її попередниці.