ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

О ЛЮБВИ, ПОДРУГАХ И ОРГАЗМЕ: ЛУЧШИЕ ЦИТАТЫ...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

«Я дуже боровся за ці стосунки, але це не я розбив її сім'ю», — Святослав Вакарчук розповів про дружину Лялю

Лідер гурту «Океан Ельзи» дав інтерв'ю Маші Єфросиніній

Фото: facebook.com/okeanelzyofficial,

Рейтинг статьи / 0
4 5 12

Святослав Вакарчук майже ніколи не коментує особисте життя і вкрай рідко публікує фото з дружиною. Тому про його стосунки з Лялею Фонарьовою в пресі практично немає інформації. Відомо, що пара познайомилася ще в студентські роки, Ляля тоді була ще заміжня і вже виховувала доньку Діану. Однак Святослав «не здався без бою» і зрештою завоював серце дівчини. Закохані прожили у цивільному шлюбі 15 років і тільки в 2015-му офіційно стали чоловіком та дружиною. У своєму інтерв’ю Маші Єфросиніній, яке на днях з’явилося в You Tube, лідер гурту «Океан Ельзи» розповів, чому так оберігає приватне життя від посторонніх очей.Святослав Вакарчук«Я вважаю, що сім’я — це дуже інтимна річ. Я багато разів бачив у шоу-бізнесі, як свідомо і не свідомо люди буквально підставляли свої відносини, коли починали їх «юзати». Це як із серії запостити котиків», — пояснив Вакарчук.

Він наголосив, що  й надалі збирається притримувати цієї позиції.

«Наша сила в тому, що ми залишаємо це при собі. Для мене принципово, і я ніколи не буду це змінювати. Я можу сказати одне: я просто дякую Богу за те, що дав мені можливість зустріти таку жінку, як Ляля», — підкреслив він.

Святослав ВакарчукОднак деякими подробицями Святослав все ж таки поділився. Зокрема, він зізнався, що це не він змусив Лялю піти від першого чоловіка.

«Я боровся за ці стосунки дуже сильно. Але, щоб до честі сказати, рішення щодо свого минулого життя вона прийняла незалежно від нашого знайомства. Тобто це не я зробив так, що її сім’я розпалася.

Я просто зустрів її в той момент, коли вона в душі вже все вирішила, а я просто допоміг їй це пережити», — розповів лідер гурту «Океан Ельзи».

На питання Маші, що Лялю могло привабити в молодому музиканті, Святослав відповів:

«Я такий, який я є. Мене дуже складно запідозрити в тому, що я граю роль чи ношу маску. На мою думку, щирість і безпосередність — те, що для неї могло бути найважливішим», — припустив він.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Зимові канікули: де зараз відпочивають Monatik, Катя Осадча та Настя Каменських