ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

СТАВКА НА МАСС-МАРКЕТ: КЕЙТ МИДДЛТОН БЕГАЕТ В...

МИ ВЖЕ ЗБИЛИСЯ З РАХУНКУ: БРУКЛІН БЕКХЕМ ВИВІВ У...

«Кожен нормальний громадянин бажає успіху президенту», — Святослав Вакарчук про політичні плани, ідеологію партії та Володимира Зеленського

Телевізійне інтервь'ю лідера гурту «Океан Ельзи»

Вчора гостем ефіру програми ТСН Тиждень на телеканалі 1+1 став Святослав Вакарчук. Лідер гурту «Океан Ельзи» дав коротке інтерв’ю Аллі Мазур, в якому розповів про співпрацю із Володимиром Зеленським, продовження музичної кар'єри і створену ним нову політічну партію «Голос». Ось декілька ключових цитат з нього:

«Я вважаю, що сьогодні те місце, де робляться справжні зміни, які стосуються українських громадян, що стосуються іх добробуту, боротьби з корупцією, вільної економіки, відбуваються в парламенті. Тому я, не вагаючись, прийняв рішення йти на вибори до парламенту: ми створюєм свою політичну силу для того, щоб прийти в українську політику всерйоз і надовго».

«Для мене музика — те, що надихає мене і дає енергію. Я вважаю, якщо я матиму можливість творити — залишатимусь собою і віддаватиму цю енергію в тому числі в політику».

«Я знаю, як починати з маленької студентської рок-групи, яку ніхто не знає. Це складна, довга і наполеглива дорога, але ми до неї готові. Я впевнений: якщо ми будемо щирими, якщо ми будемо чітко доносити свою ідеологію і переконання до виборців — вони обов’язково нас підтримають. А ці переконання насправді дуже прості: інтереси українських громадян — понад усе, наш геополітичний вибір —  Європа, закон один для всіх, вільна економіка без олігархів, влада підзвітна своїм громадянам».

«Наш список має повністю складатися з людей, серед яких немає діючих народних депутатів».

«Президент — це символ країни. Тому кожен нормальний громадянин, в тому числі і ті, хто, як я, збираються в політику і змінювати країну, бажають успіху президенту».

 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Почему Елена Зеленская была одета во все черное во время встречи с Папой Римским