15 ПРИНЦИПОВ ЭКОЛОГИЧНОЙ BEAUTY-РУТИНЫ

В ЯПОНСКОМ СТИЛЕ: МЕЛАНИЯ ТРАМП НАШЛА ИДЕАЛЬНОЕ...

СЧАСТЛИВАЯ МАМА: НАТАЛЬЯ ВОДЯНОВА...

НАСТЯ КАМЕНСКИХ ОПУБЛИКОВАЛА ПЕРВЫЕ ФОТО...

ПАПАРАЦЦИ ЗАСТАЛИ ИРИНУ ШЕЙК И БРЭДЛИ КУПЕРА ВО...

Святослав Вакарчук створив партію «Голос» та представив перших членів команди

Артист йде на вибори до Верховної Ради

Фото: facebook/sviatoslav.vakarchuk

Рейтинг статьи / 0
4 5 18

Святослав Вакарчук, який понад рік інтригував українців щодо своїх політичних планів, зрештою розкрив усі карти! У січні лідер гурту «Океан Ельзи» підтвердив, що йтиме в політику. Згодом він уточнив, що на пост глави держави він не претендує. А уже сьогодні, 16 травня, співак оголосив про створення політичної партії «Голос». Представлення перших членів команди відбулося  у символічному місці — на Старокиївській горі, де Кий збудував першу київську фортецю. 

Похід у велику політику музикант і громадський діяч пояснив необхідністю справжніх змін у країні, яких вимагають українці.

«У часи, коли Росія своїми діями підриває нашу безпеку і створює екзистенційну загрозу ззовні, стара політика ослаблює державу зсередини. Ми мусимо знищити внутрішнього ворога і стати сильними перед обличчям ворога зовнішнього. Саме тому партія «Голос» йде на вибори до Верховної Ради», — сказав Вакарчук.

Партійний список «Голос» сформує в результаті відкритого обговорення на з’їзді.

Наразі представлені члени команди (не партії):


● Юлія Клименко, екс-заступниця Міністра економіки в уряді реформаторів.
● Ярослав Юрчишин, громадський активіст та екс-голова правління антикорупційної організації. Transparency International Україна.
● Юрій Соколов, доктор медичних наук та піонер у сфері кардіохірургії.
● Андрій Шараскін (кіборг «Богема»), актор, режисер та командир роти, яка захищала Донецький аеропорт.
● Соломія Бобровська, громадська активістка, волонтерка, в. о. голови Одеської ОДА у 2016-2017 роках.

Як зазначається на Facebook-сторінці Вакарчука, для засновників «Голосу» пріоритетним є змінити правила гри в українській політиці, відділити гроші від політики і поставити людину в центр державної політики.

«Ми віримо, що гідність кожного українця є непорушною. Кожен має безумовне право на повагу. На гідне життя — добробут, безпеку і свободу. Ми захищатимемо гідність кожного українця і від зовнішнього ворога, і від старої політичної системи», — сказав лідер нової партії.

Вакарчук запевнив, що партія не братиме жодної копійки в олігархів, а фінансуватиме її прозорий бізнес і прості українці. Зараз партія перебуває у процесі реєстрації.

За словами Вакарчука, входження до Верховної Ради є лише необхідним кроком, щоб запустити в Україні справжні зміни. Лідер нового руху закликав українців приєднуватися до команди «Голосу», зареєструвавшись волонтером на сайті GolosZmin.org.