«Я думав, що терапія мене вб’є». Принц Гаррі розповів про свій діагноз

Завжди відрізнявся від інших

Принц Гаррі налаштований продовжувати відверто розповідати про своє життя. В інтерв’ю зі спеціалістом з лікування психологічних травм Габором Мате він зізнався, що в королівській сім’ї завжди відчував себе іншим.

Принц Гаррі

«Я відчував, що трохи відрізняюсь від інших членів своєї сім’ї. Я відчував себе дивно у цій коробці, і я знаю, що моя мати відчувала себе так само, тому в цьому є сенс. З 12 років, окрім того, що я був у стані шоку, я міг лише битися або бігти», — розповів принц Гаррі.

Габор Мате припустив, що у герцога Сассекського синдром дефіциту уваги. Однак принц заявив, що йому було діагностовано посттравматичний стресовий розлад.

«Я думав, що, якщо піду на терапію, це вб’є мене, і я втрачу все, що в мене залишилося, все, що мені вдалося зберегти від матері, і все виявилося навпаки. Я не забув нічого, все було навпаки».

Принц Гаррі

За словами Гаррі, терапія допомогла йому «вирватися на свободу», але по-справжньому вільним його зробив «Мегзіт».

«Говорять, що моя дружина врятувала мене. Я застряг у тому світі, а вона була з іншого світу та допомогла мені втекти звідти. Моя партнерка — виняткова людина, і я вдячний за простір, який вона дала мені».

Принц Гаррі

Під час розмови зі спеціалістом Гаррі намагався не згадувати королівську родину, зокрема, він жодного разу не назвав імена принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Натомість заявив, що відчуває велику відповідальність за те, щоб не передати свої травми і негативний досвід власним дітям.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали