Принц Гаррі заявив, що його народили як донора органів для принца Вільяма

Запасний принц 

Напередодні принц Гаррі випустив мемуари, спогади і роздуми з яких заполонили Мережу. Книга розповідає про дивні примхи короля Чарльза ІІІ і його дружини Камілли, бійку Гаррі з принцом Вільямом, сварку Кейт Міддлтон і Меган Маркл, а також про досвід вживання наркотиків, втрату цноти й багато іншого. Однак видання New York Post звернуло увагу на слова, в які була вкладена вся сутність книги Spare («Запасний»).

Принц Гаррі

«На два роки старший за мене, Віллі був Спадкоємцем, тоді як я був Запасним, — написав принц Гаррі. — Я був тінню, опорою, планом Б. Мене народили на випадок, якщо щось трапиться з Віллі».

Принц Гаррі сказав, що розуміє свою роль — підстрахувати брата і в разі необхідності «надати йому запасні частини».

«Нирку, можливо. Переливання крові. Частинку кісткового мозку».

За словами принца, в королівській сім’ї існує правило, згідно з яким Чарльз ІІІ не може бути в літаку разом зі своїм старшим сином Вільямом, оскільки не повинно бути жодного шансу, що перший і другий у черзі на трон загинуть. Однак нікого не хвилювало, з ким подорожує Гаррі.

Принц Гаррі і принц Вільям

Герцог Сассекський стверджує, що «спадкоємець» і «запасний» — не просто ярлики, які на них із Вільямом навісила преса. Ці слова щодо принців використовувалися й у королівській сім’ї. Гаррі зрозумів це у віці 20 років, коли дізнався, як Чарльз ІІІ відреагував на його народження.

«Чудово! Тепер ти подарувала мені Спадкоємця і Запасного — моя робота закінчена».

Принц Гаррі і принц Вільям

Гаррі відчував, що його, як Запасного, «приносять у жертву» заради покращення іміджу Спадкоємця. За його словами, це почалося у 2002 році, коли преса активно обговорювала те, що принц вживав наркотики. Ситуація погіршилася, коли у принца Вільяма і Кейт Міддлтон народилися двоє дітей. Ставши п’ятим у черзі на престол, він перестав бути навіть «Запасним для Запасного».

Розлом у їхніх із принцом Вільямом стосунках стався тоді, коли той повністю увійшов у «режим Спадкоємця», а принц Гаррі перестав грати роль Запасного.

Принц Гаррі і принц Вільям

Попри те що книга отримала назву «Запасний» і буквально кожна її сторінка наповнена болісними спогадами, принц Гаррі каже, що ніколи не ображався через це.

«Кожен хлопчик і дівчинка принаймні раз у житті мріяли стати принцом або принцесою, тож Запасний чи не Запасний, але бути ним не так вже й погано».


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали