15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

ЮГ УКРАИНЫ: КУДА ОТПРАВИТЬСЯ В ПУТЕШЕСТВИЕ...

СМОТРЕТЬ ДО КОНЦА: ИСПОВЕДЬ ТИНЫ КАРОЛЬ В...

«ЛЮДИ ПО-ПРЕЖНЕМУ ХОТЯТ УВИДЕТЬ МОЮ ГРУДЬ. А МНЕ...

HOT NK: НАСТЯ КАМЕНСКИХ ПРЕДСТАВИЛА...

Вова Дантес запустив тревел-шоу про незвичайні українські стартапи

Ведучий мандруватиме містами України і знайомитиме глядачів з унікальним українськими стартапами, засновниками та їх історіями

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

Співак, телеведучий і блогер Володимир Дантес знявся в новому авторському бізнес-шоу «Мам, я делаю бизнес!». Всього в серії буде 10 випусків, які будуть виходити на його YouTube-каналі щосереди.

«Коли продюсерка Таня Поставна запросила мене в шоу, я зрадів. Сьогодні роблять багато чисто розважальних проєктів, щоб посміятися і все. А в "Мам, я делаю бизнес!" ми розповідаємо людям, що у нас є класні підприємці, які прориваються на світовий ринок, стають першими у своїй ніші або просто виробляють якісний і хороший продукт. У нас багато талановитих вчених, айтішників, фермерів, про яких мало хто знає. Часто їм заважає бюрократія, але вони не виїжджають за кордон, а розвивають свою справу в Україні. Я вважаю, що це наші нові герої сучасності і ми точно повинні знати про них,»— прокоментував Володимир Дантес.

Володимир Дантес

Героями дебютного випуску став київський стартап Ochis, який виготовляє перші у світі окуляри з кави, інклюзивна пекарня Good Bread from Good People, а також рюкзаки з програмованими моніторами Pix.

У першому епізоді шоу глядачам розповіли, як побудувати стартап, подати ідею на Kickstarter, що таке MVP, як написати бізнес-план і про інші підприємницькі секрети.

У наступних випусках глядачів чекатиме дуже багато несподіваних і нетипових для України успішних бізнесів: бананові ферми, будинки з коноплі, сукні з пластику з дна океану, кафе з єнотами і навіть торти, надруковані на 3D-принтері.

За словами співака, «Мам, я делаю бизнес!»— це логічне продовження його ініціативи  #post4rost, в якій під час карантину Володимир і ще 9 артистів та блогерів дарували підприємцям свої рекламні пости і сторіз, щоб підтримати малий і середній бізнес України.

«Ідея шоу про українські стартапи прийшла до мене ще півтора року тому. Потім я натрапила на влоги Вови Дантеса і мені сподобався його гумор. Я зрозуміла, що все склалося. За допомогою гумору Вови ми могли б зробити корисну програму легкою і розважальною. Головна мета шоу — мотивувати молодих людей займатися бізнесом і взагалі щось робити, пробувати. Це і є наше надзавдання»,— прокоментувала авторка і продюсерка шоу Тетяна Поставна, в минулому сценаристка і режисерка «Орла і решки».

Володимир Дантес

Наш ответ изоляции: Надя Дорофеева, Дантес, Позитив, Потап, Michelle Andrade и другие артисты Mozgi Ent. в съемке через веб-камеру 

Запеченные шампиньоны с сыром дорблю и чесноком: пошаговый рецепт

8 книжок, написаних на основі реальних подій

15 вещей, которые не стоит делать с бровями

Юг Украины: куда отправиться в путешествие

«Чому чоловікові має бути соромно за те, що він допомагає змінювати підгузки чи сам готує для дитини?» Олена Зеленська написала колонку про рівність