«Він не був щасливим»: Джордж Клуні поділився неочікуваними подробицями життя Меттью Перрі

Актори були близькими друзями та знімалися в сусідніх павільйонах у 90-х

Американський актор і режисер Джордж Клуні поділився несподіваними подробицями життя свого покійного друга Меттью Перрі. Так, в інтерв’ю виданню Deadline Hollywood Клуні зазначив, що, попри те що Перрі мріяв стати комедійним актором і зіграти в ситкомі, він не був щасливий під час знімань у культовому серіалі «Друзі».

«"Я просто хочу потрапити у ситком, чуваче. Я просто хочу потрапити у звичайний ситком, і я буду найщасливішою людиною на землі", — згадав слова свого друга Клуні. — Він потрапив до одного з найкращих ситкомів у історії, але він не був щасливий. Це не принесло йому ні радості, ні щастя, ні спокою».

Як міг спостерігати старший колега Меттью, який з 1994 року знімався у серіалі «Швидка допомога» в сусідньому павільйоні на кіностудії Warner Bros., у той час Перрі приймав по 12 таблеток вікодину (спеціалізований медичний препарат сильної дії, який використовується для усунення сильних больових синдромів. — Прим. ред.) на день. Клуні й актори «Друзів» бачили, що їхній друг страждає від залежності, але ніхто не знав, як йому допомогти.  

«Спостерігати за тим, як це відбувається на майданчику, було важко, тому що ми не знали, що з ним коїться. Ми просто знали, що він незадоволений, але я гадки не мав, що він робить. Приймає 12 таблеток вікодину на день. Це нагадування про те, що успіх, гроші й таке інше не приносять автоматично щастя. Ти маєш бути задоволений собою і своїм життям», —  зазначив Клуні.

Нагадаємо, Меттью Перрі пішов із життя 28 жовтня — 54-річного актора знайшли мертвим у джакузі в його будинку в Лос-Анджелесі. Згідно зі звітом судмедекспертів у крові актора був виявлений кетамін, який використовують як анестетик, а також для полегшення стану під час депресії та тривожних розладів.

Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали