Друг Меттью Перрі розповів про справжній стан актора в останні тижні життя

Боротьба, в якій він так і не зміг виграти

Зірка серіалу «Друзі» — 54-річний Меттью Перрі, який помер 28 жовтня від «гострого впливу кетаміну» та подальшого утоплення в джакузі, брехав про те, що поборов свою наркотичну залежність. Про це пише Daily Mail з посиланням на близького друга актора, який побажав залишитися анонімним. За його словами, Перрі ніколи не був «чистим» від наркотиків.

«Він брехав усім про "чистоту", але він ніколи не був "чистим". Це дуже сумно. Знаєте, напевно, найбільше він брехав сам собі. Він міг бути дуже маніпулятивним, коли йшлося про його залежність. Але це була така боротьба, і він боровся кожного дня до кінця», — зазначив інсайдер.

За інформацією видання, Меттью Перрі також отримував уколи тестостерону для схуднення та приймав нікотинові цукерки. Як повідомив інсайдер, тестостерон «викликав у нього злість останні кілька тижнів перед смертю».

Нагадаємо, Меттью Перрі пішов з життя 28 жовтня — 54-річного актора знайшли мертвим у джакузі в його будинку в Лос-Анджелесі. У звіті судмедекспертів, опублікованому в п`ятницю Бюро судмедекспертизи Лос-Анджелеса, йдеться про те, що у крові Перрі був виявлений кетамін, який використовують як анестетик, а також для полегшення стану під час депресії та тривожних розладів. Відомо, що актор проходив лікування кетаміном, однак остання інфузія була проведена за півтора тижня до його смерті. Препарат, виявлений у крові, вживався не під наглядом медиків.

Минулого року Меттью Перрі, який довгий час страждав від алкогольної та наркотичної залежності, зізнався, скільки він витратив, аби позбутися бажання та наслідків уживання заборонених речовин. Про це актор розповів у інтерв’ю The New York Times.

«Я витратив близько 9 мільйонів доларів чи навіть більше на боротьбу за тверезість», — зізнався тоді Перрі.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Оспівування краси жіночого тіла в творчості Ненсі Дожаки


Читайте також
Популярні матеріали