Стала відома причина смерті зірки «Друзів» Меттью Перрі

Результати судмедекспертизи

Зірка серіалу «Друзі» — актор Меттью Перрі помер в результаті «гострого впливу кетаміну» і подальшого утоплення. Про це повідомляє видання CNN з посиланням на результати розтину тіла актора. У звіті, опублікованому в п`ятницю Бюро судмедекспертизи Лос-Анджелеса, йдеться про те, що в крові Перрі був виявлений кетамін, який використовують як анестетик, а також для полегшення стану під час депресії та тривожних розладів.

«При високому рівні кетаміну, виявленому в його посмертних зразках крові, основними летальними наслідками могли бути як надмірна стимуляція серцево-судинної системи, так і пригнічення дихання», — йдеться у звіті.

Попри безліч конспірологічних теорій фанатів Меттью Перрі, згідно зі звітом, його смерть було визнано нещасним випадком.

Меттью Перрі

Нещодавно Дженніфер Еністон розповіла Variety про останні дні життя Меттью Перрі у своєму першому інтерв’ю після його смерті.

«Він був щасливий. Він був здоровий. Він кинув палити й набирав форму. Він був щасливий — це все, що я знаю, — сказала Дженніфер. — Я переписувалася з ним того ранку. Кумедний Меттью... Йому було не боляче. Він не боровся з залежностями. Він був щасливий».

Меттью Перрі та Дженніфер Еністон

Нагадаємо, Меттью Перрі пішов з життя 28 жовтня — 54-річного актора знайшли мертвим у джакузі в його будинку в Лос-Анджелесі.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Проєкт «Ми однієї крові» запустив лінійку адаптивного одягу для...


Читайте також
Популярні матеріали