Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

«Відгородитися від війни в сучасному світі не можна». Олена Зеленська розповіла французьким ЗМІ про спротив України російській агресії

Перша леді про російсько-українську війну

Олена Зеленська поспілкувалася із журналістами телепрограми C à vous та французької газети Le Monde. Про це перша леді України розповіла в Instagram. 

«У той момент, коли у вас звичайний день — вдалий чи невдалий, робочий чи вихідний, у нас гинуть люди, діти. Такі самі діти, як французькі, — які ходять у школи та на гуртки, полюбляють TikTok та посидіти в Інтернеті, вірять, що світ відкритий для них... Це дуже важко усвідомлювати, я знаю. Людська психіка завжди хоче захищатися від того, що травмує. Але відгородитися від війни в сучасному світі не можна. Світ просто не має стін від цього», — зазначила Олена Зеленська.

Перша леді подякувала Франції та особисто Бріжит Макрон за теплий прийом вимушених переселенців та зустріч евакуйованих з України до Франції на лікування дітей, що мають онкологічні захворювання. 

Також Олена Зеленська розповіла про психологічний стан українців.

«Відомий синдром уцілілого відчувають зараз дуже багато людей. Але це неправильно: ти вцілів — значить, дав країні змогу жити далі. Не можна себе картати», — зауважила вона.

Перша леді України закликала європейців не звикати до війни.

Нагадаємо, Олена Зеленська поспілкувалася з головною редакторкою іспанського ELLE Бенедеттою Полетті та розповіла про те, що відчувала в перші хвилини після початку повномасштабного російського вторгнення, чи запроваджує гуманітарні проєкти для підтримки українців та яка роль жінки під час війни. 


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали