УЗНАЙТЕ, КАКОЙ У ВАС ТИП КОЖИ

ДИАНА ГЛОСТЕР ОБ ИДЕАЛЬНОМ ГАРДЕРОБЕ

«МИ МРІЄМО ПРО ШОУ ІЗ СОНЯЧНИМИ БАТАРЕЯМИ І БЕЗ...

НІЧОГО ЗАЙВОГО: ВІКТОРІЯ БЕКХЕМ В БІЛОСНІЖНОМУ...

10 САМЫХ ЭФФЕКТНЫХ ОБРАЗОВ ХЕЙЛИ БИБЕР

Відео дня: Сергій Бабкін вперше заспівав із дружиною Сніжаною на концерті

Подружжя виконало пісню «Напиши меня»

Рейтинг статьи / 0
4 5 12

Учора в Жовтневому палаці відбувся концерт-діалог Сергія Бабкіна з Києвом. Цього разу артист підготував незвичну програму і багато музичних сюрпризів. Улюблена українцями «Де би я» вперше зазвучала в jazz-версії. А ще Сергій виконав головні пісні своїх попередніх альбомів: «Ще осінь зовсім молода», «Сокровище», «Мотор», «Джаз» та «Крізь твої очі». Він також відтворив звук журавлів, як на своїх концертах раніше — за допомогою мотка спеціального шлангу.

Сергій Бабкін концерт

«Я завжди кажу — не очікуйте нічого. Слухайте, чуйте і віддайтеся тому, що буде відбуватися.  Після концерту ви вийдете з відчуттям, ніби глибоко пірнули, побули там і побачили все те, що не могли на суші», — поділився Сергій.

Сергій Бабкін концерт

Але найголовнішим сюрпризом вечора став дует Сергія із дружиною Сніжаною. Вони вперше виконали разом пісню «Напиши меня». Для Сніжани це був дебют на музичній сцені, який зал сприйняв із захватом.

Сергій і Сніжана Бабкіни

«Вийшло! Дебют! У 2016 році я вперше заспівала, це була пісня з альбому Сергія «Не убивай». Вона називається «Напиши меня». І сьогодні, за три роки після виходу альбому, зважилася вийти з СБ на сцену і заспівати. Дякую, Бабкін, що вмовив. Я отримала величезний досвід і насолоду», — прокоментувала Сніжана.

Узнайте, какой у вас тип кожи

Диана Глостер об идеальном гардеробе

Відео дня: Сергій Бабкін у 15-кілограмовому костюмі зі «змійок» на премії «Золота Жар-птиця»