ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

О ЛЮБВИ, ПОДРУГАХ И ОРГАЗМЕ: ЛУЧШИЕ ЦИТАТЫ...

ОТВЕТЫ НА 6 САМЫХ НЕЛОВКИХ ВОПРОСОВ О СЕКСЕ...

Сергій і Сніжана Бабкіни стали персонажами картин у кліпі на пісню «Єви і Адами»

Співак знявся у красивому відео з дружиною

Рейтинг статьи / 0
3 5 4

Відбулась прем’єра кліпу Сергія Бабкіна на пісню «Єви і Адами». У відео з Сергієм вперше за тривалий час знялася його дружина Сніжана. Разом вони стають героями картин і подорожують ними, наче світами. Від їхніх зустрічей, танців, скандалів і поглядів по тілу йдуть мурашки. 

«Ми всі — це фарби, і для того, щоб створити якийсь новий надзвичайний колір, маємо поєднуватись. Ми зустрічаємось постійно — одна фарба з іншою, змішуємось, і тоді народжується щось нове, новий світ, не схожий ні на що інше. Цей світ лише всередині нас, його не можна побачити ззовні. Хоча ззовні ми всі голі, прозорі, абсолютно однакові. Але відрізняємося саме цим нутром, адже воно абсолютно різне в кожного», — розповідає Сергій Бабкін.

сергей и снежана бабкины  
«Ідея цього відеокліпу — в барвистості нашого життя. Життя, сімейне життя, кохання — це вся палітра емоцій. Ми самі малюємо своє життя, і допомагає нам у цьому Творець, Художник, який колись створив Єву і Адама», — додає Сніжана Бабкіна. 

Троє художників впродовж чотирьох днів готували спеціальні декорації для відео, площа яких зайняла більше 40м²! Режисеркою відеокліпу стала Леся Подолянко — режисер-постановник проекту «Танці з зірками». 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

Через два месяца после родов: Снежана Бабкина демонстрирует стройную фигуру в купальнике