Український інститут та EdEra запустили безкоштовний курс про українську культуру

Для кращого розуміння культури свободи 

Український інститут разом зі студією онлайн-освіти EdEra створили безкоштовний англомовний онлайн-курс Ukrainian Culture: Understanding the Country and its People, що розповідає про особливості формування української культури та суспільства. Відеолекції читає режисер та сценарист Марк Реймонд Вілкінс. Курс стане корисним для тих, хто викладає дисципліни, пов’язані з Україною, зокрема українську мову, або ж бажає представляти світові культуру України. 

Українська культура

Що спадає на пам’ять, коли ви думаєте про українську культуру? Традиційний одяг? Декілька художників чи письменників? Це лише невеличка частина того, чим є українська культура. Десять відеолекцій дадуть вам змогу дізнатися про цінності та характеристики українського суспільства, про мистецтво під час війни, про те, як різні етнічні та національні групи формували український простір, та навіть про те, як травматичний досвід XX століття вплинув на культуру харчування українців.  

Окрім відеолекцій курс надає слухачам список літератури, тексти, відеопосилання та онлайн-ресурси, які дозволяють більш ґрунтовно ознайомитися з темами лекцій. Завдяки цим матеріалам ви отримаєте збалансоване знання про українську культуру, ідентичність та суспільство. Зрозумієте, у чому особливість українського суспільства та у яких історичних умовах формувалася українська культура. 

Для проходження курсу необхідно лише зареєструватися на міжнародній освітній платформі Udemy. Детальніше про курс читайте за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали