У Кейт Міддлтон діагностували рак

Принцеса зараз проходить лікування

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон повідомила, що в неї діагностували рак. Про це вона розповіла 22 березня під час відеозвернення. 

Зараз принцеса Уельська проходить лікування. Про свій стан Кейт дізналася після січневої операції на черевній порожнині — аналізи показали, що в неї онкозахворювання. Наразі невідомо, який саме у принцеси тип раку. 

«Медична команда порадила мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранній стадії цього лікування», — сказала принцеса.

Кейт Міддлтон зазначила, що почувається добре і з кожним днем стає сильнішою. За її словами, родина зараз є для неї пріоритетом. Принцу та принцесі Уельським знадобився час, щоб розповісти про захворювання Кейт дітям і запевнити їх, що все буде добре. Зараз родина потребує «трохи часу, простору та усамітнення».

Нагадаємо, у січні Кейт Міддлтон зробили планову операцію на черевній порожнині. Після неї принцеса не виконувала обов`язки старшої представниці королівської родини й досить довго не з`являлася на публіці.

Раніше рак також діагностували в короля Чарльза III.


Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали