Кейт Міддлтон перенесла операцію. Кенсінгтонський палац оприлюднив заяву

Принцеса Уельська не з’являтиметься на публіці до Великодня

Кейт Міддлтон, яка нещодавно відзначила свій 42 день народження, була госпіталізована до однієї з лондонських лікарень для проведення операції на черевній порожнині. Про це кілька хвилин тому повідомили на офіційній Instagram-сторінці принца та принцеси Уельських.

«Її Королівська Високість принцеса Уельська була госпіталізована вчора для планової операції на черевній порожнині. Операція пройшла успішно, і очікується, що вона залишиться в лікарні протягом десяти-чотирнадцяти днів, після чого повернеться відновлюватися додому. З огляду на поточні медичні рекомендації до громадських обов’язків вона приступить лише після Великодня», — йдеться в офіційній заяві Кенсінгтонського палацу.
У заяві зазначається, що принцеса Уельська цінує інтерес до своєї персони, однак розраховує, що громадськість зрозуміє її бажання зберегти особисту медичну інформацію конфіденційною.

«Принцеса Уельська хоче вибачитися перед усіма через те, що вона змушена відкласти свої зобов’язання. Вона з нетерпінням чекає якнайшвидшого відновлення», — підсумували в Кенсінгтонському палаці.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали