У Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася прем'єра благодійної фотовиставки «Закохані в Київ»

Мистецтво, що допомагає тим, хто цього потребує

Днями у Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулось відкриття благодійної фотовиставки «Закохані в Київ» в межах серії культурно-мистецьких заходів, які зорганізував готель з початком повномасштабного вторгнення. 

Fairmont Grand Hotel Kyiv

«Київ не можна не любити — в нього можна бути тільки безмежно закоханим». Так стверджують організатори заходу, тому в День святого Валентина запросили глядачів подивитися на улюблене місто через об’єктиви найвідоміших світських фотографів країни. 

«Закохані в Київ» — це 18 робіт від 7 фотографів: Антона Кулаковського, Анни Дворянець, Дмитра Мунтяна, Вальдемара Горлушка, Владислава Томіка, Григорія Вишневського та Сергія Буряка. Митці, які найкраще бачать та передають глянцевий блиск світських івентів та яскраву красу їхніх гостей, цього разу розвернули свої камери в бік тихої і показної, мирної і воєнної, гомінкої та скромної, історичної та сучасної краси столиці України.

Fairmont Grand Hotel Kyiv

Усі виручені кошти організатори фотовиставки передадуть до благодійного фонду Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка «Обираємо майбутнє разом» на підтримку одного з найстаріших та єдиного в Києві дитячого кінотеатру «Кадр». Усі донати підуть на поновлення матеріально-технічної бази кінотеатру та проведення безкоштовних сеансів для дітей ВПО з особливо уражених війною регіонів. 

Прем’єру «Закоханих в Київ» відвідали Олексій Суханов, Соня Забуга, Ольга Грицик, Соня Плакидюк, Альона Тимошенко, Володимир Дантес, Наталія Стрільчук, Тетяна Гончарова, Єлизавета Ястремська та інші. 

Кожен охочий може закохатися в Київ у Fairmont Grand Hotel щодня з 12:00 до 18:00 до 1 березня. Вхід — за донат.

Офіційним партнером виставки стала мережа хімчисток Oscar Dry Clean Studio.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали