Тейлор Лотнер зізнався, чому 10 років боявся виходити з дому

Зворотна сторона популярності

Після виходу саги «Сутінки» на екрани актори франшизи прокинулися відомими, і, поки фільм бив усі рекорди популярності, під будинком юного Тейлора Лотнера цілодобово чергували фанати та папараці. Нещодавно актор дав відверте інтерв’ю The Hollywood Reporter, де розповів про вплив такої стрімкої слави. 

Тейлор Лотнер

«Не так багато речей у житті можуть прийти і статися за одну ніч. Слава може. Вона також може зникнути за одну ніч. Коли мені було 16–18 років, я прокидався і намагався просто вийти на прогулянку або піти на побачення, але біля будинку на мене вже очікували 12 машин, щоб слідкувати за мною. Куди б я не поїхав, де б я не з’явився, довкола мене завжди були тисячі галасливих фанатів. У той момент мене це засмучувало, тому що я просто хотів жити нормальним життям», — зізнався Лотнер.

Тейлор Лотнер

Тейлор розповів, що багато років виходив з дому лише в сонцезахисних окулярах та кепці. Актор 10 років уникав навіть походів до магазину або торгового центру. Лотнер додав, що лише в останні роки почав жити нормальним життям, оскільки слава «Сутінок» уже стихає.

Нагадаємо, що в листопаді 2021-го Тейлор Лотнер зробив пропозицію своїй коханій Тей Доум.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали