ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

Стало відомо, хто розділить з Потапом подвійне суддівське крісло на шоу «Голос країни-10»

Новий сезон проєкту стартує 19 січня

Рейтинг статьи / 0
3 5 4

До тренерського складу вокального шоу «Голос країни-10» приєдналася Настя Каменських. Артистка стала першою українською співачкою, чиї треки звучать на радіо США, Канади та Мексики, сидітиме у подвійному кріслі разом зі своїм чоловіком — шоуменом і продюсером Олексієм Потапенко.

«Найголовніше, що я завжди намагаюся донести кожному учаснику: важлива не стільки перемога в проєкті, скільки перемога над собою, можливість реалізуватися як артист і розкрити свій талант. І це моя першочергова мета. Впевнена, що мій творчий досвід на українському ринку й за океаном змотивує учасників. І я буду ділитися знаннями з нашою командою. Ми вже приступили до роботи, і учасники — неймовірно талановиті. Запевняю, наша команда — вже переможці, адже вони не побоялися спробувати свої сили у проєкті і я знаю, що досягнуть своєї мети», — каже артистка.

Нагадаємо, у суддівських кріслах глядачі телеканалу «1+1» побачать Тіну Кароль, яка двічі здобувала перемогу над суперниками у шоу; Дана Балана, що приєднався до команди «Голосу країни» минулого сезону, та попри те, що був новачком, зміг вибороти перемогу; Monatik, який вже втретє стане тренером вокального шоу та не втрачає надії здобути першість у ювілейному сезоні та вперше за всю історію дорослого «Голосу країни» у подвійному кріслі за перемогу змагатимуться одразу два тренери ПТП і NK. 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Хто ще не бачив: Володимир Остапчук заспівав реп на «Голосі країни»