СНЕЖАНА И СЕРГЕЙ БАБКИНЫ ОТКРОВЕННО О ЛИЧНОМ...

ПЯТЬ ИДЕАЛЬНЫХ ПРАЗДНИЧНЫХ ОБРАЗОВ

SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

«ЗДОРОВОЕ ТЕЛО БЕЗ ЦЕЛЛЮЛИТА И ОБВИСШИХ БОКОВ...

ЛЮБУЕМСЯ: КРАСИВЫЙ ВЫХОД ДЭВИДА И ВИКТОРИИ...

Четвертим тренером «Голосу країни» вперше став відомий зарубіжний співак

Артист прийняв музестафету від Monatik

Фото: instagram/danbalan

Рейтинг статьи / 0
4 5 1

Дев’ятий сезон вокального шоу «Голос країни» обіцяє бути гарячим. Вперше в суддівському кріслі опиняться троє чоловіків. У попередньому сезоні зірковими тренерами були Тіна Кароль, Потап, Джамала та Сергій Бабкін. Цього року місце Сергія Бабкіна зайняв Monatik. Головною інтригою лишалося питання, хто ж стане четвертим суддею. І от сьогодні творці проекту розсекретили його ім’я. Замість Джамали вокалістів судитиме популярний співак з Молдови Dan Balan.

Естафету музикантові передав Monatik, який заспівав в анонсі до нового сезону його пісню «Numa Numa».

Головний продюсер проекту «Голос країни» Володимир Завадюк поділився рішенням про участь Dana у проекті.

«Цьогоріч «Голос країни» відбуватиметься під головною темою «Зірки серед нас». Ми чекаємо, що новий сезон відкриє нам нові імена і нових зірок. Звісно, це неможливо без оновленої тренерської панелі, яка цього року здивуває телеглядачів. Вперше за всю історію проекту до українських тренерів приєдналась зірка світового рівня Dan Balan, який відомий не тільки як виконавець, але й як композитор. Тому Dan Balan планує знайти на проекті не просто талановитий голос, а людину, якій він напише суперхіт і яка зможе виконати його якнайкраще. Ми чекаємо від нього нових рішень та яскравих емоцій», – розказав продюсер.

Зазначимо, виконавець з Молдови за свою кар’єру встиг випустити мультиплатиновий диск, стати співавтором пісні «Live Your Life» у виконанні Ріанни і репера Т.І., а також отримати номінацію на премію Grammy 2009 року.