СНЕЖАНА И СЕРГЕЙ БАБКИНЫ ОТКРОВЕННО О ЛИЧНОМ...

ПЯТЬ ИДЕАЛЬНЫХ ПРАЗДНИЧНЫХ ОБРАЗОВ

SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

«Я В ДІЛІ», – СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ЗАЯВИВ, ЩО ЙДЕ В...

«ЗДОРОВОЕ ТЕЛО БЕЗ ЦЕЛЛЮЛИТА И ОБВИСШИХ БОКОВ...

У шоу «Голос країни» новий тренер, і ви будете у захваті

Стали відомі імена трьох зіркових наставників наступного сезону

Рейтинг статьи / 0
4 5 8

Зовсім скоро на екрани вийде вже дев’ятий за рахунком сезон талант-шоу «Голос країни», і щоразу продюсери програми мають чим здивувати глядачів. В попередньому сезоні зірковими тренерами були Тіна Кароль, Потап, Джамала та Сергій Бабкін. Інтригою залишалось питання, чи продовжуватиме свою участь в шоу Бабкін. Сьогодні ж стало відомо, що замість нього вокалістів судитиме автор найтанцювальніших хітів країни Monatik. Естафету музикантові передала Тіна Кароль, яка заспівала в анонсі до нового сезону його пісню «Кружит».

У Дмитра є вже тренерський досвід у дитячому «Голосі країни». Минулого сезону його учасниця Данелія Тулешова стала переможницею шоу.   

«Я поки що можу здогадуватися, що таке дорослий «Голос». Адже все, що я робив, це збирав чутки про нього. Але оскільки я звик по життю чуткам не вірити і перевіряти все особисто, дуже чекаю початку проекта. В мене є практика роботи з дітьми, як тренера, але мені надзвичайно цікаво, як працювати з дорослими талантами, які ще не стали артистами, які ще не спалахнули», — прокоментував Monatik. 

Монатик, голос країни