Співзасновник Pink Floyd написав відкритого листа Олені Зеленській із закликом піти на поступки РФ. Перша леді відповіла музиканту

Роджер Вотерс виступає проти надання зброї Україні

Співзасновник і колишній лідер гурту Pink Floyd Роджер Вотерс написав відкритого листа до Олени Зеленської у відповідь на її інтерв’ю для BBC. Своє звернення до першої леді України він опублікував у Facebook.

Роджер Вотерс зазначив, що Олена Зеленська «трагічно помиляється», якщо вважає, що підтримка України — це постачання зброї «арміям київського уряду». За словами колишнього лідера Pink Floyd, постачання зброї «ніколи в минулому не спрацьовувало», а США зацікавлені в тому, щоб війна в Україні тривала якнайдовше.

На думку музиканта, для завершення повномасштабної війни необхідно припинити «громадянську війну» на сході України, надати часткову автономію Донецькій та Луганській областям, ратифікувати та імплементувати решту Мінських домовленостей. 

Роджер Вотерс назвав своє звернення «спробою переконати лідерів припинити бійню, яка слугує лише інтересам панівних класів та крайніх націоналістів на Заході та в Україні». 

«На жаль, ваш чоловік погодився з тим тоталітарним, антидемократичним відкиданням волі українського народу, і сили крайнього націоналізму, які зловмисно ховалися в тіні, відтоді керують Україною. З того часу вони також перетнули безліч червоних ліній, які протягом кількох років були чітко окреслені вашим сусідом, Російською Федерацією, і, як наслідок, вони, крайні націоналісти, поставили вашу країну на шлях цієї катастрофи», — написав Роджер Вотерс.

Олена Зеленська відповіла на звернення музиканта у Twitter. Вона підкреслила, що саме РФ напала на Україну. Перша леді порадила засновнику британського гурту «просити миру в президента іншої країни».

«Українці захищають свою країну та майбутнє своїх дітей. Якщо ми відмовимося від боротьби — завтра нас не буде. Якщо РФ відмовиться від війни — війна закінчиться», — підкреслила Олена Зеленська.

Нагадаємо, нещодавно Роджер Вотерс заявив, що українці мають сісти за стіл переговорів з росіянами, а США не повинні постачати зброю Україні. 


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали