«Агресор напав не лише на Україну, а й на решту світу». Олена Зеленська звернулася до британців у інтерв’ю BBC

Перша леді України відповіла на занепокоєння іноземців щодо зростання цін на енергоносії

Олена Зеленська поспілкувалася з британською ведучою Лаурою Куенсберг для інтерв’ю BBC. 

Перша леді відповіла, чи не хвилюється вона, що європейські країни припинять підтримувати Україну.

«Я можу сказати, що це не просто підтримка, це справа виживання. Так, дійсно, зараз відчувається, що дорожчають енергоносії, дорожчає життя для людей на Заході, але ми хочемо, щоб люди розуміли, що це не через те, що нас підтримує Захід, а через дії Росії», — зазначила Олена Зеленська. 

Британська телеведуча зауважила, що у Великій Британії люди хвилюються, чи зможуть оплачувати рахунки та зберегти дах над головою, через зростання цін на енергоносії. 

«Я розумію, що ситуація дуже важка. Але хочу нагадати, що в той час, коли у світі існує COVID, досі існує, коли у світі існує підвищення цін, усе те саме відбувається і в Україні. У нас також усе дорожчає, але разом з тим вбивають людей. Коли ви рахуєте, скільки у вас залишилося коштів на рахунку або в гаманці, ми, на жаль, рахуємо наших загиблих. Це буде продовжуватися менше часу, якщо буде дійсно потужна допомога», — сказала перша леді України. 

Олена Зеленська опублікувала запис інтерв’ю в соціальних мережах і додала, що не можна знецінювати нічиї проблеми.

«Друзі України мають право хвилюватися про свої рахунки. Але це і є прояв російської агресії, економічний вимір цієї війни. Саме це я маю на увазі, коли кажу, що агресор напав не лише на Україну, а й на решту світу. Наші міста ворог бомбардує, на міста ЄС і Великої Британії він впливає економічно. Ось чому ми з вільним світом — по один бік фронту. Ось чому нам якнайшвидше потрібна перемога — спільна перемога», — підкреслила перша леді України. 

Нагадаємо, Олена Зеленська дала інтерв’ю каналу NBC News під час свого візиту до США. Перша леді України відповіла на запитання ведучого про те, що є для неї найважчим у російсько-українській війні. 


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Чому важливо співати українські колискові: доводять MamaRika та...


Читайте також
Популярні матеріали