Сім'ї захисників Маріуполя просять міжнародні організації зупинити псевдосуд над українськими військовими

Представники асоціації також звернулися до Президента України

Асоціація сімей захисників «Азовсталі» звернулася до Володимира Зеленського та міжнародних організацій із закликом завадити проведенню судилища над українськими військовими в Маріуполі.  

Серед гарантів безпеки заявники також зазначили Міжнародний комітет Червоного Хреста та ООН. Асоціація сімей захисників «Азовсталі» наголосила, що проведення судів над військовими «суперечить загальновизнаним міжнародним законам про поводження з військовополоненими».

«"Міжнародний" суд неможливий у "республіці", яку визнали державою лише такі ж псевдодержави, як Південна Абхазія та Осетія. Готується пропагандистське шоу, і де б воно не було — у Донецьку чи Маріуполі, воно не буде визнано ніким у світі. Військовослужбовці України, які виконували визначені державою та законом обов’язки на території України, не можуть бути засудженими іншими державами, тим більше ніким не визнаними псевдодержавами. Такий "трибунал" не матиме жодної сили у правовому полі України», — говориться у заяві.

Instagram: @kztsky

Зауважимо, раніше Маріупольська міська рада повідомляла, що на сцені філармонії у місті окупанти почали монтувати тюремні клітки, щоб у вересні провести суд над українськими військовополоненими.


Реклама

Популярные материалы

Топфаворити догляду цієї осені: вибір beauty-редактора


Як не збожеволіти від обсягу інформації у новинах


10 українських фільмів, які варті уваги


Читайте також
Популярні матеріали