Обличчя «Азовсталі»: українські військові, які обороняють Маріуполь

Як українські військові змінилися за 3 місяці

Уночі 17 травня розпочалася операція з порятунку заблокованих на території «Азовсталі» українських військових. Це підтвердила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. За її словами, до медзакладу в окупованому Новоазовську евакуювали 53 тяжкопоранених військових. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор доправили в Оленівку.

Також міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що коли стан важкопоранених військових, яких евакуювали з «Азовсталі», стабілізується, їх обміняють на російських військовополонених.

Маріуполь перебуває у повній блокаді уже понад 80 днів. Російські окупанти оточили завод «Азовсталь». В українських військових, які там перебувають, залишилася тільки технічна вода та мізерний запас їжі. Щоб посприяти їхньому порятунку, активісти створили петицію на ресурсі change.org, яку може підписати кожен. 

Українські захисники та захисниці, які продовжують обороняти місто, сильно змінилися за майже три місяці війни. Їхніми світлинами поділився полк «Азов» на своєму Telegram-каналі. 

Instagram: @kztsky


Реклама

Популярные материалы

Топфаворити догляду цієї осені: вибір beauty-редактора


Як не збожеволіти від обсягу інформації у новинах


10 українських фільмів, які варті уваги


Читайте також
Популярні матеріали