Прихильники шоковані: що принц Гаррі розповів про Кейт Міддлтон у своїх мемуарах

Книжка, що не залишає таємниць

Після виходу книжки Spare («Запасний») принц Гаррі не полишає перші шпальти світових видань, адже у мемуарах він пішов на одкровення, які ніхто не очікував. Усе, чим ділиться Гаррі, призводить до ще більшого скандалу довкола королівської сім’ї. Зокрема, принц розповів про досвід вживання наркотиків, втрату цноти, бійку з принцом Вільямом, стосунки з Меган Маркл і, звісно, не оминув увагою Кейт Міддлтон.

Принц Гаррі і Кейт Міддлтон

Принц Гаррі називав Кейт «сестрою, якої в нього ніколи не було», він згадував її як добру, милу та безтурботну.

«Щоразу, коли я переймався, що Кейт збирається забрати в мене Віллі, я втішав себе думками про те, як ми сміятимемося у майбутньому», — написав принц Гаррі про ранній період стосунків Кейт і Вільяма.

Однак все змінилося після початку стосунків принца Гаррі з Меган Маркл. Між парами виник «бар’єр зі стереотипів», які вони не змогли подолати. За словами Гаррі, принцу Вільяму і Кейт Міддлтон було складно прийняти те, що Меган — розлучена акторка, а також представниця змішаної раси.

Принц Гаррі і Кейт Міддлтон

У книжці є й інший неприємний епізод, який Меган Маркл заперечувала протягом багатьох років. Попри те що Меган стверджує, що ніколи не принижувала Кейт Міддлтон, принц Гаррі розповів правду про сварку, яка трапилася між жінками напередодні його весілля з Меган у 2018 році. Тоді Кейт Міддлтон щойно народила принца Луї, і Маркл під час обговорення суконь дівчат-квіткарок заявила, що Кейт «схоже, має дитячий мозок через гормони».

Окрім цього, принц Гаррі розповів, що принц Вільям і Кейт Міддлтон спонукали його одягти нацистську форму на костюмовану вечірку в 2005 році. Тоді цей вчинок Гаррі викликав бурхливе обговорення та справжній скандал.

Принц Гаррі і принц Вільям


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали