Принц Гаррі побився з братом через Меган Маркл

Скандальна історія

Цієї зими принц Гаррі та Меган Маркл знову опинилися на перших шпальтах світових видань і точно не планують їх полишати. Спершу на Netflix вийшов документальний серіал «Гаррі та Меган», а вже скоро будуть опубліковані мемуари принца, які розкриють ще більше таємниць із життя Букінгемського палацу. Видання The Guardian повідомляє, що в книжці принц Гаррі розповів про бійку з принцом Вільямом.

Принц Гаррі

Інцидент трапився, коли принц Вільям вирішив обговорити з братом скандал, у центрі якого опинилася королівська сім’я, та дорікнув йому через поведінку Меган Маркл, назвав її грубою. За словами принца Гаррі, він став на захист своєї дружини, а Вільям схопив його за комір і повалив на підлогу.

«Все сталося так швидко. Він схопив мене за комір, порвав ланцюжок у мене на шиї, штовхнув мене на підлогу. Я впав на собачу миску, і вона розбилася піді мною, скло встромилося в мене», — згадує принц Гаррі.

Герцог Сассекський був приголомшений поведінкою брата й сказав йому йти геть. Пізніше принц Вільям попросив вибачення за свій вчинок.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали