Наркотики та втрата цноти: про що розповідають мемуари принца Гаррі

Ніхто не очікував такої відвертості

Сьогодні в США виходять у продаж мемуари принца Гаррі під назвою Spare, що дослівно перекладається як «Запасний». Спершу копію рукопису вдалося отримати виданню The Guardian, яке розповіло, що в книзі герцог Сассекський згадав бійку з принцом Вільямом, а тепер Page Six ділиться новими подробицями з мемуарів.

Принц Гаррі

За інформацією видання, у книзі принц Гаррі зізнався у вживанні наркотиків (цей факт королівська сім’я раніше заперечувала). Він згадав, як британські таблоїди зображали короля Чарльза III «нещасним батьком-одинаком, який ледве справляється з дитиною, що вживає наркотики», і зазначив, що «спробував кокаїн приблизно в цей час».

Вперше герцогу Сассекському запропонували кокаїн у чиємусь заміському будинку під час зйомок.

«Мені запропонували доріжку, і з того часу я зробив ще декілька», — пояснює принц Гаррі.

Він зазначив, що це не було весело та не зробило його щасливим, проте «змусило почуватися іншим».

Принц Гаррі

Однак принц не обмежився розповіддю про вживання наркотиків, він також детально описав, як втратив цноту в підлітковому віці. За його словами, це сталося на полі за пабом з жінкою набагато старшою за нього. Його перша коханка «дуже любила коней і ставилася до нього як до молодого жеребця».

Окрім цього, принц Гаррі згадав куріння трави зі шкільними друзями та вживання алкоголю, а також не оминув увагою Меган Маркл, яка допомогла йому пройти терапію. Гаррі описав у мемуарах їхні стосунки та розповів про перегляд сексуальних сцен із Меган у серіалі «Форс-мажори».


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали