Принц Гаррі та Меган Маркл посварилися під час вечері у ресторані

З’ясовували стосунки на публіці

Нещодавно Мережею почали ширитися чутки про те, що у стосунках принца Гаррі та Меган Маркл виникла настільки глибока тріщина, що пара може навіть розлучитися. Спершу інсайдери розповіли, що після весілля принц Гаррі підтримував зв’язок зі своєю колишньою Челсі Деві, що стало ударом для Меган, а тепер герцог і герцогиня й самі підтвердили існування проблем — вони посварилися просто в ресторані.

Принц Гаррі і Меган Маркл

Минулого тижня пару бачили за вечерею без дітей у The Dutchess, скромній бірманській пекарні-ресторані в місті Охай, Каліфорнія. Однак романтичний вечір незабаром зіпсувався.

«Вони добре проводили час, балакаючи за куркою у тандирі про дітей, школу та майбутні вибори в США — знаєте, звичайні речі, про які говорять чоловік і дружина. Але потім між ними виникла холоднеча», — розповідає джерело видання New Idea.

Принц Гаррі і Меган Маркл

Що довше пара говорила, то більш напруженою ставала атмосфера. У кінці принц Гаррі «встав і вийшов», залишивши Меган Маркл та інших гостей ресторану приголомшеними. Інсайдер, близький до герцога і герцогині Сассекських, стверджує, що це лише одна з багатьох сварок, які виникли у пари протягом кількох останніх тижнів.

За його словами, причиною проблем стали різні пріоритети. Принц Гаррі, якого завжди любила публіка, переймається тим, як люди сприйматимуть його після виходу нових проєктів, над якими він зараз працює. Тим часом Меган Маркл зосереджена на королівській сім’ї й тому, чи дозволить вона її дітями носити титули принца і принцеси. Для Гаррі це найменша проблема, і йому набридло обговорювати монархію, коли відбуваються важливіші речі.

Принц Гаррі і Меган Маркл

«Якщо вона заговорила про титули принца і принцеси для Арчі та Лілібет, особливо публічно в маленькому містечку, де плітки поширюються як лісова пожежа, зрозуміло, що він розлютився».

Нагадаємо, що подруга покійної Єлизавети ІІ попереджала королівську сім’ю про Меган Маркл.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали