Принц Гаррі попросив Чарльза ІІІ про титули для своїх дітей

Не поспішає забирати дітей з королівської сім’ї

Після смерті королеви Великої Британії Єлизавети ІІ титули членів королівської сім’ї змінилися: новим монархом став Чарльз ІІІ, Камілла Паркер-Боулз стала королевою-консортом, а титули принца і принцеси Уельських принесли принцу Вільяму і Кейт Міддлтон величезні статки. Несподіванкою для прихильників сім’ї стало те, що діти принца Гаррі та Меган Маркл як онуки суверена стали принцом і принцесою.

Діти принца Гаррі і Меган Маркл

«Після смерті королеви діти Гаррі — Арчі та Лілібет автоматично стали Їхніми Королівськими Високостями, принцом та принцесою. Тепер вони мають титули, але ці оновлення не були внесені в королівський вебсайт. Там вони, як і раніше, іменуються містером і міс Маунтбеттен-Віндзор», — пише королівська редакторка видання Sunday Times Роя Нікка.

Арчі та Лілібет офіційно отримають титул лише тоді, коли Чарльз ІІІ видасть патентні листи та публічно оприлюднить своє рішення.

Принц Гаррі і Чарльз ІІІ

«Наскільки я знаю, це питання обговорювалося з Гаррі, коли вони з Меган були в Британії. Чарльз сказав: "Що тобі потрібно?" Гаррі відповів: "Я хотів би, щоб мої діти мали можливість вирішувати долю своїх титулів, коли досягнуть повноліття, я не можу приймати це рішення за них. І ми можемо зробити це, якщо збережемо їм титули"».

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, як живуть королівські коргі після смерті Єлизавети ІІ.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали