Померла легенда художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна

На 92-му році життя

У Києві на 92-му році життя померла легенда української та світової художньої гімнастики Альбіна Дерюгіна. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України на своїй сторінці у Facebook.

«Із сумом сповіщаємо, що на 92-му році життя зупинилося серце легенди світової художньої гімнастики, Героя України, члена Виконкому НОК України, заслуженого тренера України Альбіни Миколаївни Дерюгіної. Альбіна Дерюгіна прийшла у художню гімнастику на зорі її зародження й вважається основоположницею цього виду спорту в Україні. За роки роботи вона виховала не одне покоління гімнасток, які здобували олімпійські нагороди, перемагали на чемпіонатах світу та Європи, примножуючи спортивну славу України. Сьогодні її вихованки відомі у всьому світі, а міцний фундамент, який вона заклала, дає змогу виводити на п’єдестал пошани все нові й нові таланти України, зберігаючи неповторний стиль української школи художньої гімнастики», — йдеться у повідомленні.

Вихованками тренерки були Ольга Щеголєва, Ірина Дерюгіна, Анна Різатдінова, Ольга Плохова, Вікторія Сірих, Тамара Єрофєєва, Ганна Безсонова і не тільки. Серед нагород Алли Дерюгіної: звання «Герой України», орден «За заслуги» II ст. за значні особисті заслуги у розвитку вітчизняної художньої гімнастики, утвердження міжнародного спортивного авторитету України, орден княгині Ольги II ст. та III ст. і не тільки.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали