Орландо Блум про незламність українських дітей та історію 8-річної Мілани з Ірпеня

Актор та посол доброї волі ЮНІСЕФ вкотре підтримав Україну 

Орландо Блум розповів про свої візити до України та висловив підтримку українським дітям. Відео з актором поширив фонд ЮНІСЕФ у своїх соцмережах. 

Актор розказав, що під час свого останнього візиту зустрівся з 8-річною Міланою. Разом з родиною дівчинка вимушено покинула рідне місто Ірпінь. Травма, якої зазнала Мілана, призвела до часткової втрати зору. 

«Наш обовʼязок — забезпечити дітям в Україні таке майбутнє, яке дасть їм надію та можливості. Щоб вони могли безпечно навчатися у школах, могли розкрити свій потенціал і зростали в безпеці в турботливих сім’ях, які отримують належну соціальну підтримку. Ми не можемо дозволити цій війні знищити найважливіший ресурс України — її людей. Для відновлення країні необхідно передусім подбати про дітей. Вони є майбутнім України», — розповів актор. 

Зараз Мілана відвідує заняття з арттерапії від ЮНІСЕФ на київському вокзалі. Вони допомагають дівчинці опрацювати травму та розкрити творчі здібності.

Нагадаємо, Орландо Блум — посол доброї волі ЮНІСЕФ. Він приїжджав в Україну торік у березні, щоб відвідати дитячий центр та зустрітися з президентом Володимиром Зеленським.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали