До літньої колекції NUGAIA увійшли не лише взуття, а й аксесуари

Нові моделі сандалій і прикраси на щиколотку ручної роботи

Український fashion-бренд NUGAIA представив літню колекцію, до якої увійшли нові моделі barefoot-взуття та перша лінія аксесуарів.

У новій колекції дебютують дві моделі сандалій: Hydra Thong Sandals із лаконічним thong-силуетом та Tulum Asymmetric Sandals з асиметричним дизайном і плавними лініями. Обидві представлені в палітрі природних відтінків — від білого й сріблястого до теплого піску, шоколаду та глибокого чорного.

Не обійшлося й без оновлень знакових моделей бренду. Сандалі Ria повернулися з удосконаленою підошвою та новими кольорами, а високі літні чоботи Ksena — в оновленій надм`якій італійській замші.

Але головна новина сезону — дебютна лінія аксесуарів NUGAIA. Бренд представив анклети ручної роботи, натхнені фактурами й кольорами морського каміння. Прикраси з натурального каміння доповнюють латунні елементи з покриттям зі срібла 999-ї проби або 24-каратного золота — делікатний акцент, що органічно завершує літній образ.

 

 


Реклама

Популярні матеріали

Куди піти в липні: фестивалі, концерти та інші події, які варті...


Плейліст CHEEV: що слухає артист у різних емоційних станах


До літньої колекції NUGAIA увійшли не лише взуття, а й аксесуари...


Читайте також
Популярні матеріали